Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.08.2017 11:33
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину відвідає глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Прес-центр

Новини

29.08.2017 17:35

Буковину відвідає глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Робочий візит глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні анонсував сьогодні під час сьогоднішньої зустрічі з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком новопризначений координатор групи спостерігачів місії ОБСЄ у м. Чернівцях пан Оріано Мікалетті.

«Архітектурне надбання вашого міста вражає. Так само, як вражає рівень толерантності і доброзичливості жителів вашого краю, які є представниками різних етнічних спільнот. Мені би дуже хотілося, щоб традиція мирного проживання представників різних національностей на одній території стала відомою в Україні та за її межами. Гадаю, що візит глави місії ОБСЄ в Україні сприятиме цьому. Також місія зацікавлена у поглибленні співпраці в частині реалізації проектів у сфері туризму, надання послуг, соціальній сфері. Гадаю, що для початку ми могли б реалізувати один такий невеликий спільний проект», – відзначив спостерігач.

У свою чергу керівник представницької влади краю Іван Мунтян поінформував пана Мікалетті про склад та роботу Чернівецької обласної ради, зокрема, в частині міжрегіонального і транскордонного співробітництва.

«Існуюча практика проведення спільних засідань депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад дозволила нам прийняти низку важливих рішень щодо спільної реалізації транскордонних проектів. В тому числі, у сфері туризму. Так, ми домовилися про створення спільного туристичного маршруту, який би об’єднав визначні місця Північної та Південної Буковини. Відповідно ми будемо дуже раді подібній співпраці з представниками місії в Україні та усім гарним ініціативам», – зазначив посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua