Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Мірослав Мойжіта: Словаччина ніколи не визнає анексію Криму

Прес-центр

Новини

28.07.2017 12:35

Мірослав Мойжіта: Словаччина ніколи не визнає анексію Криму |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді пан Мірослав Мойжіта під час протокольної зустрічі, яка відбулася сьогодні, 28 червня. Участь у зустрічі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Обговорено перспективні напрями співпраці, зокрема, у сферах науки та охорони здоров’я, розвитку туристичної і транспортної інфраструктури, спільного реагування на надзвичайні ситуації.

«Словаччина ніколи не визнає анексію Росією Криму і завжди буде підтримувати незалежність і територіальну цілісність України. Нині в Україні відбуваються відчутні позитивні зміни і нам би хотілося поділитися з вами власним досвідом проведення реформ та розвитку економіки. Адже словацький досвід може стати вам у нагоді та дозволить уникнути певних помилок», – відзначив пан Мірослав Мойжіта.

У свою чергу голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян подякував дипломатові за підтримку Словаччиною України, а також висловив сподівання на пожвавлення транскордонного співробітництва на міжрегіональному рівні.

«За останні 15 років було зроблено чимало для зміцнення українсько-словацьких відносин. Так, нині між нашими державами діє 50 двосторонніх угод про співробітництво. В контексті цих домовленостей ми можемо відкрити нову сторінку наших стосунків. До прикладу, Чернівецькі наукові школи оптики і термоелектрики мають світову славу. Досягнення майстрів культури та мистецтва Буковини є також загальновідомими та мають своїх численних прихильників у Європі. Чимало можливостей для співпраці також представляють розвиток туризму і транскордонне співробітництво», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua