Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Формування повноцінної особистості неможливе без усвідомлення суті універсальних християнських цінностей

Прес-центр

Новини

12.10.2016 14:43

Іван Мунтян: Формування повноцінної особистості неможливе без усвідомлення суті універсальних християнських цінностей |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників презентації підручника «Основи християнської етики. Учимося мудрості» для учнів 4 класу загальноосвітніх шкіл, що відбулася сьогодні, 12 жовтня, на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25.

«Сьогодні ми з вами є учасниками знакової події: презентації підручника з основ християнської етики, затвердженого Міністерством освіти і науки України та виданого за сприяння крайової влади. До підготовки цього підручника долучилися кращі фахівці – освітяни та релігієзнавці області, які зробили його універсальним для представників усіх християнських конфесій. Відрадно, що спільними зусиллями ми змогли прокласти цей вкрай важливий місток між освітою і християнською мораллю. Адже на мою думку, формування повноцінної особистості неможливе без усвідомлення суті таких базових християнських цінностей як любов, доброта, повага та милосердя», – відзначив посадовець.

Насамкінець Іван Мунтян запевнив учасників обговорення у тому, що обласна представницька влада й надалі буде підтримувати та розвивати ідею духовно-морального виховання учнівської та студентської молоді.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua