Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

02.09.2016 15:57
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно

13.07.2016 10:49
Проводиться конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"


    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проводить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». До участі у конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів: обласні, районні, міські, селищні та сільські ради, об’єднані територіальні громади. Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  В області встановлено Свято української пісні

Прес-центр

Новини

25.03.2016 12:42

В області встановлено Свято української пісні |  Культура

Тема новини: Назва теми

Рішення про встановлення в Чернівецькій області Свята української пісні прийняла 4-та сесія обласної ради. Відзначатиметься воно щороку другої неділі вересня. Свято приурочене до річниці першого виконання пісень «Червона рута» та «Водограй» Володимира Івасюка, які пролунали на Театральній площі Чернівців 13 вересня 1970 року, а згодом стали улюбленими піснями багатьох поколінь українців на різних континентах.

Буковинські народні обранці також пропонують встановити його на державному рівні та відзначати щорічно в другу неділю вересня. «Це свято покликане зберегти споконвічні традиції української народної пісні, збагатити і доповнити її новими творчими здобутками  сучасних композиторів», – йдеться у зверненні депутатів Чернівецької облради до Верховної Ради України.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua