Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

02.09.2016 15:57
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно

13.07.2016 10:49
Проводиться конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"


    Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проводить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». До участі у конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів: обласні, районні, міські, селищні та сільські ради, об’єднані територіальні громади. Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Не маємо права забувати про близьких і рідних буковинських Героїв

Прес-центр

Новини

08.03.2016 14:26

Іван Мунтян: Не маємо права забувати про близьких і рідних буковинських Героїв |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, з нагоди свята 8 Березня голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян відвідав та привітав матір Героя Небесної Сотні Василя Аксенина – чернівчанина, який віддав життя у боротьбі зі злочинним режимом під час трагічних подій на Майдані в м.Києві два роки тому.

«Дякую вам, Ольго Павлівно, за те, що виховали такого Сина, який з перших днів Революції Гідності став на захист свободи та демократії в Україні. Він віддав найдорожче – власне життя, аби в нас панували мир і справедливість. Ми всі пишаємося ним і Вами – жінкою, яка виховала Героя. Міцного здоров’я Вам, миру, добра і Божої ласки», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до Ольги Аксениної.

Відтак, посадовець розпитав Ольгу Аксенину, що нині перебуває на лікуванні у Чернівецькій лікарні швидкої медичної допомоги, про умови та ставлення медперсоналу, допоміг з придбанням необхідних медпрепаратів. «Ми не маємо права забувати про близьких і рідних тих, хто віддав життя за Україну. Тому попросив адміністрацію лікарні приділяти особливу увагу мамі нашого Героя – вона ж бо віддала найдорожче…», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua