Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.07.2013 17:09
Оголошення


    На офіційному сайті Чернівецької обласної ради в розділі «Проекти регуляторних актів» оприлюднено проект рішення «Про внесення змін до рішення X сесії обласної ради VI скликання від 31 травня 2012 року №56-10/12 «Про нормативи плати за побічні лісові користування та заготівлю другорядних лісових матеріалів». Зауваження та пропозиції до вищезазначеного проекту рішення приймаються протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 58023, м.Чернівці, вул. Руська, 203а. Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства. Телефон/факс: (0372) 54-08-06, e-mail: liscvoulmg@i.ua

25.07.2013 09:32
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс


    з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено для визначення ринкової вартості майна, нематеріальних активів (цілісного майнового комплексу), закріпленого за Чернівецьким обласним комунальним підприємством "Бальнеологічний санаторій "Брусниця" на праві господарсь-кого відання, що є внеском Чернівецької обласної ради до статутного капіталу ТОВ "Бальнеологічний санаторій "Брусниця"

25.07.2013 09:30
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс


    з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

25.07.2013 09:27
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс на оренду нерухомого майна


    Інформація про конкурс: 1. Учасники конкурсу – юридичні та фізичні особи. 2. Мета конкурсу – визначення переможця на право укладання договору оренди за найвищою ставкою орендної плати за 1 кв.м в місяць при обов'язковому виконанні особливих умов.

02.07.2013 10:54
24 серпня 2013 року у Києві відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Парад вишиванок»


    24 серпня 2013 року у Києві відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Парад вишиванок». В рамках свята буде проведено конкурси найкращої вишиванки серед чоловіків, жінок та дітей; української пісні, виконаної дітьми акапельно; найкращого «Диво-птаха», представленого кожним регіоном; на найкращу презентацію міста (карнавальна хода) та конкурс на найчисельнішу делегацію. Детальну інформацію щодо проведення зазначеного заходу можна дізнатись за тел.: (044) 234-75-38 та на сайті http: parad-vyshyvanok.com.ua

20.05.2013 09:56
Розпочато Конкурс кращих практик місцевого самоврядування - 2013


    Рада Європи та Центр експертизи з питань реформи місцевого самоврядування в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» оголошує Конкурс кращих практик місцевого самоврядування – 2013. До участі в Конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів, які можуть подавати проекти за наступною тематикою:

07.02.2013 10:38
ГРАФІК прийому громадян депутатами Чернівецької обласної ради від фракції ВО "Батьківщина"


    Депутати фракції ВО «Батьківщина» Чернівецької обласної ради приймають виборців області за таким графіком: другий вівторок місяця з 10 до 13 год.; третій вівторок місяця з 14 до 17 год. в приміщенні Кімнати депутата (м.Чернівці, вул. Грушевського,1, каб.№1, тел. 55-30-37).
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Триває робота для спрощення перетину українсько-румунського кордону

Прес-центр

Новини

13.05.2013 11:39

Триває робота для спрощення перетину українсько-румунського кордону |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

З Міністерства закордонних справ України надійшла відповідь на звернення Чернівецької обласної ради щодо завершення переговорного процесу та укладення українсько-румунської міжурядової угоди про правила місцевого прикордонного руху, а також створення необхідних умов для відкриття пунктів пропуску «Біла Криниця – Клімеуць» і «Шепіт – Ізвоареле Сечевей».

Як повідомили в МЗС України, продовжується робота з румунською стороною щодо укладання двосторонньої Угоди про місцевий прикордонний рух, українська сторона висловила готовність до проведення двосторонніх переговорів наприкінці травня-початку червня нинішнього року. Восени минулого року між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії було укладено Угоду (у формі обміну нотами) про відкриття пунктів пропуску для міжнародного сполучення. Проект постанови Кабміну про затвердження зазначеної Угоди перебуває на завершальній стадії погодження відповідними органами центральної влади України. Внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання Угодою чинності, здійснюються також румунською стороною.

За результатами двосторонніх домовленостей було прийнято рішення про першочергову розбудову пунктів міжнародного сполучення «Красноїльськ – Вікову де Сус» та «Дяківці – Раковець», а в подальшому – «Біла Криниця – Клімеуць». Здійснюються заходи з метою забезпечення фінансування та проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та облаштуванням пунктів пропуску, а також розбудови української дорожньої інфраструктури.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua