Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  З нагоди Дня працівника державної податкової служби України

Прес-центр

Новини

14.07.2012 10:45

З нагоди Дня працівника державної податкової служби України  |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ  взяв участь та виступив на церемонії відкриття Центру обслуговування платників податків при Державній податковій інспекції в м. Чернівці. Керівник обласної представницької влади разом з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Михайлом ПАПІЄВИМ та секретарем Чернівецької міської ради Віталієм МИХАЙЛІШИНИМ та головою ДПС у Чернівецькій області Миколою КОЗЛОВСЬКИМ перерізали святкову стрічку, оглянули приміщення Центру, в урочистій атмосфері вручили почесні відзнаки обласної та міської влади кращим співробітникам податкової служби Буковинського краю. Зокрема, Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджено АЛЕКСАНДРЮК Світлану Миколаївну – головного державного податкового ревізора – інспектора відділу адміністрування податку на додану вартість та акцизного податку управління оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби у Чернівецькій області. Вищою відзнакою крайової представницької влади нагороджено також КИРИЛЮКА Сергія Петровича – завідувача сектором протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції Державної податкової служби у Чернівецькій області.     

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua