Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

11.02.2020 18:33
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний шкірно-венерологічний диспансер»

11.02.2020 18:31
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

11.02.2020 18:28
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

11.02.2020 18:19
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр служби крові»

11.02.2020 18:18
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом»

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Документи ради >  Запити

Запити

27.03.2019  Запит депутата обласної ради Годнюк Л.О. щодо поточного ремонту автодоріг обласного значення

Запит депутата обласної ради Годнюк Л.О. (рішення 30-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 27.03.2019 №65-30/19) щодо поточного ремонту автодоріг обласного значення розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що пропозиції обласній державній адміністрації до Переліку поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2019 році надають районні державні адміністрації. До проекту Переліку на 2019 рік вказані ремонтні роботи не включено. Виконання ямкового ремонту зазначеного відрізку дороги планується частково виконати на замовлення Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації за рахунок експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення силами Хотинського райавтодору. Ремонт зазначеної дороги може здійснюватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку населених пунктів та з інших джерел, незаборонених законодавством.01.02.2019  Запит депутата обласної ради Фочук С.Г. щодо виділення коштів на заміну віконних та дверних блоків будівлі КП "Чернівецькій обласний академічний музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської"

Запит депутата обласної ради Фочук С.Г. (рішення 29-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 01.02.2019 №18-29/19) щодо виділення коштів на заміну віконних та дверних блоків будівлі КП "Чернівецький обласний академічний музично-драматичний театр ім.О.Кобилянської" розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що дане питання включено в перелік питань, що перебувають на контролі обласної державної адміністрації та можуть розглядатися за підсумками виконання обласного бюджету за наступні звітні періоди 2019 року, при умові отримання додаткових доходів та з врахуванням фінансових можливостей обласного бюджету.01.02.2019  Запит депутата обласної ради Мітріка С.І. щодо виділення коштів на перекриття даху та заміну вікон і зовнішніх дверей будівлі ОКУ "Чернівецького академічного обласного театру ляльок"

Запит депутата обласної ради Мітріка С.І. (рішення 29-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 01.02.2019 №17-29/19) щодо виділення коштів на перекриття даху та заміну вікон і зовнішніх дверей будівлі ОКУ "Чернівецький академічний обласний театр ляльок" розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що дане питання включено в перелік питань, що перебувають на контролі обласної державної адміністрації та можуть розглядатися за підсумками виконання обласного бюджету за наступні звітні періоди 2019 року, при умові отримання додаткових доходів та розподілу вільного залишку коштів загального та спеціального фондів обласного бюджету, що утворився станом на 01.01.2019 з врахуванням фінансових можливостей обласного бюджету.01.02.2019  Запит депутата обласної ради Масловської С.Т. щодо сприяння у виділенні коштів на ремонтно-реставраційні роботи частини будівлі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка

Запит депутата обласної ради Масловської С.Т. (рішення 29-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 01.02.2019 №15-29/19) щодо сприяння у виділенні коштів на ремонтно-реставраційні роботи частини будівлі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що дане питання включено в перелік питань, що перебувають на контролі обласної державної адміністрації та можуть розглядатися за підсумками виконання обласного бюджету за наступні звітні періоди 2019 року, при умові отримання додаткових доходів та розподілу вільного залишку коштів загального та спеціального фондів обласного бюджету, що утворився станом на 01.01.2019 з врахуванням фінансових можливостей обласного бюджету.01.02.2019  запит депутата обласної ради Сорочана І.О. щодо виділення коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт приміщення денного стаціонару для дітей-інвалідів ОКЗ "Магальський дитячий будинок-інтернат"

Запит депутата обласної ради Сорочана І.О. (рішення 29-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 01.02.2019 №16-29/19) щодо виділення коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт приміщення денного стаціонару для дітей-інвалідів ОКЗ "Магальський дитячий будинок-інтернат" розглянуто. У відповіді обласної державної адміністрації зазначається, що на даний час всі наявні ресурси обласного бюджету розподілені та направлені для вирішення нагальних питань у галузі охорони здоров'я, освіти, культури та інших галузей, які відповідно до статті 90 Бюджетного кодексу України передбачено фінансувати з коштів обласного бюджету. Дане питання включено в перелік питань, що перебувають на контролі обласної державної адміністрації та можуть розглядатися при внесенні змін до обласного бюджету з врахуванням його фінансових можливостей.Розробник - 
IMENA.ua