Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.02.2020 15:51
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги»

11.02.2020 18:33
Оголошення


     про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний шкірно-венерологічний диспансер»

11.02.2020 18:31
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

11.02.2020 18:28
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

11.02.2020 18:19
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр служби крові»

11.02.2020 18:18
Оголошення


    про проведення конкурсу на заміщення посади керівника (генерального директора) обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом»

06.02.2020 10:43
Чернівецька обласна рада


     відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка"

06.02.2020 10:17
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Документи ради >  Запити

Запити

07.10.2009  Запит депутата обласної ради Кобевка П.Д. щодо виділення коштів на газифікацію сіл Заставнівського району та сіл Біла, Стрілецький Кут, Бурдей, Ревне Кіцманського району

Запит депутата обласної ради Кобевка П.Д. (рішення 32-ї сесії обласної ради V скликання від 07.10.09 р. № 263-32/09) щодо виділення коштів на газифікацію сіл Заставнівського району та сіл Біла, Стрілецький Кут, Бурдей, Ревне Кіцманського району розглянуто обласною державною адміністрацією. У відповіді зазначається, що будівництва між сільського газоповоу від ГРС "Заставна" та підвідного газопроводу від ГРС Ясени до сіл Глинниця-Коростувата-Стрілецький Кут-Біла включено до затвердженого НАК "Нафтогаз України" переліку підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності, які можуть бути введені в експлуатацію в 2009 році. Фінансування робіт з добудови газопроводу здійснюватиметься НАК "Нафтогаз України ".

02.09.2009  Запит депутатів обласної ради Харабари М.Д. та Гоян О.А. щодо включення у перелік комунальних доріг, які будуть ремонтуватися у 2010 році, центральної дороги с.Карапчів Глибоцького району

Запит депутатів обласної ради Харабари М.Д. та Гоян О.А. (рішення 31-ї сесії обласної ради V скликання від 02.09.09 р. № 242-31/09) щодо включення у перелік комунальних доріг, які будуть ремонтуватися у 2010 році, центральної дороги с.Карапчів Глибоцького району розглянуто Головним управлінням регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури обласної державної адміністрації та Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області. У відповіді зазначається, що зазначена дорога входить до мережі доріг загального користування. У поточному році здійснювався поточний ремонт даної дороги, для проведення капітального ремонту з переведенням частини дороги з гравійним покриттям у чорне необхідно близько 2,5 млн.грн. Питання фінансування виконання робіт буде розглядатися при формуванні планів робіт на 2010 рік.02.09.2009  Запит депутатів обласної ради Харабари М.Д. та Гоян О.А. щодо проведення комісійного обстеження стану автомобільного мосту через р. Сірет в с.Карапчів Глибоцького району

Запит депутатів обласної ради Харабари М.Д. та Гоян О.А. (рішення 31-ї сесії обласної ради V скликання від 02.09.09 р. № 243-31/09) щодо проведення комісійного обстеження стану автомобільного мосту через р.Сірет в с.Карапчів Глибоцького району розглянуто Головним управлінням регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури обласної державної адміністрації та Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області. У відповіді зазначається, що даний міст знаходиться у задовільному стані, незважаючи на підмиту опору та конус внаслідок липневої повені 2008 року. Разом з тим, розроблена проектно-кошторисна документація на регуляцію русла та відновлення конуса, виконання робіт планується здійснити у наступному році. У разі наявності фінансування русло регулюючих робіт на р.Сірет в с.Карапчів буде залучено Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів.02.09.2009  Запит депутатів обласної ради Харабари М.Д. та Гоян О.А. щодо виділення коштів для завершення капітального ремонту дитячої установи с.Карапчів Глибоцького району

Запит депутатів обласної ради Харабари М.Д. та Гоян О.А. (рішення 31-ї сесії обласної ради V скликання від 02.09.09 р. № 241-31/09) щодо виділення коштів для завершення капітального ремонту дитячої установи с.Карапчів Глибоцького району розглянуто обласною державною адміністрацією. У відповіді зазначається, що на даний час в Карапчівському ДНЗ функціонує дві дошкільні групи в кількості 44 дитини і є необхідність у відкритті ще двох груп орієнтовано на 46 дітей. Для цього необхідно відремонтувати другу частину будівлі а змонтувати інженерні мережі. Вартість робіт може скласти 400-450 тис.грн. Оскільки за підсумками виконання бюджету за 9 місяців поточного року дохідна частина перевиконана мене ніж на 5% та у зв’язку з відсутністю в обласному бюджеті додаткових джерел фінансування, наразі немає можливості виділити кошти на зазначені видатки. Якщо дане питання не буде вирішене протягом 2009 року, то облдержадміністрація розглядатиме його при формуванні проекту обласного бюджету на 2010 рік.  Сесії


VII скликання
VI скликання
V скликання
IV скликання
XXIII скликання
XXII скликання
XXI скликання
Розробник - 
IMENA.ua