Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звернення щодо реконструкції існуючої загальноосвітньої школи

Прес-центр

Трибуна депутата

Звернення щодо реконструкції існуючої загальноосвітньої школи  |  Звернення

Назва теми

№001                                                                           "23" грудня  2015р.

               

Народному депутату України

Бурбаку  М.Ю.

                               

Депутатське звернення

 

 

Згідно попереднього переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році в Чернівецькій області, передбачено реконструкцію існуючої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня з добудовою учбового корпусу та спортзалу з їдальнею в с.Горішні Шерівці Заставнівського району Чернівецької області. Кошторисна вартість об`єкта складає 25 730 789,00 грн.

Обсяг фінансування у 2016 році передбачений у розмірі 4 000 000,00 грн, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 3 600 000,00 грн.

Згідно стратегії розвитку Чернівецької області та плану заходів з її реалізації на 2016 рік, даний проект реконструкції спрямований на розвиток системи освіти.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 10 та статтею 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути дане звернення, передати його на розгляд бюджетного комітету, включити мою пропозицію до проекту бюджету України 2016 року та повідомити мене про результати розгляду звернення.

 

 

 

Депутат

Чернівецької обласної ради                                       Штогрін А.І.

 

 

Розробник - 
IMENA.ua