Склад ради >
Постійні комісії
Склад ради
Постійні комісії
З питань будівництва, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку
Мороз Володимир Васильович |
|
голова постійної комісії |
Глухов Олег Антонович |
|
заступник голови постійної комісії |
Бічер Василь Георгійович |
|
секретар постійної комісії |
Каглянчук Василь Іванович |
|
член постійної комісії |
З питань бюджету
Шевчук Іван Васильович |
|
голова постійної комісії |
Маковей Андрій Дмитрович |
|
заступник голови постійної комісії |
Андрюк Андрій Васильович |
|
член постійної комісії |
Березовський Михайло Михайлович |
|
заступник голови постіійної комісії |
Бортич Лілія Іванівна |
|
секретар постійної комісії |
Іліщук Анатолій Олексійович |
|
член постійної комісії |
Карлійчук Микола Миколайович |
|
член постійної комісії |
Кухарук Андрій Анатолійович |
|
член постійної комісії |
Мунтян Мірча Іванович |
|
член постійної комісії |
Онофрей Василь Костянтинович |
|
член постійної комісії |
Шкурідін Олександр Миколайович |
|
член постійної комісії |
З питань інвестицій, проєктів регіонального розвитку та транскордонного співробітництва
Грушко Олексій Олександрович |
|
голова постійної комісії |
Філіпова Оксана Олександрівна |
|
заступник голови постійної комісії |
Жар Михайло Михайлович |
|
секретар постійної комісії |
З питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань, міжетнічних відносин та антикорупційної діяльності
Фочук Світлана Георгіївна |
|
голова постійної комісії |
Грицку-Андрієш Юлія Петрівна |
|
секретар постійної комісії |
Палагнюк Леся Миколаївна |
|
член постійної комісії |
Ратушенко Сергій Миколайович |
|
заступник голови постіійної комісії |
З питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики
Палійчук Оксана Михайлівна |
|
голова постійної комісії |
Горобієвська Яна Вікторівна |
|
секретар постійної комісії |
Карапчієвська Валентина Григорівна |
|
заступник голови постіійної комісії |
З питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей
Шкробанець Ігор Дмитрович |
|
голова постійної комісії |
Гнатюк Михайло Георгійович |
|
член постійної комісії |
Домбровський Дмитро Борисович |
|
член постійної комісії |
Єленєв Володимир Володимирович |
|
член постійної комісії |
Каланча Анжеліка Володимирівна |
|
секретар постійної комісії |
Кобевко Ольга Петрівна |
|
член постійної комісії |
Левицька Анжела Петрівна |
|
член постійної комісії |
Маковійчук Ірина Омелянівна |
|
заступник голови постійної комісії |
Пуздряк Андрій Васильович |
|
заступник голови постійної комісії |
Федорук Олександр Степанович |
|
член постійної комісії |
Цинтар Тетяна Петрівна |
|
член постійної комісії |
З питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування, паливно-енергетичного комплексу та надзвичайних ситуацій
Бартош Ярослав Михайлович |
|
голова постійної комісії |
Капіцький Сергій Іванович |
|
секретар постійної комісії |
Коваль Микола Васильович |
|
заступник голови постіійної комісії |
Косован Ілля Миколайович |
|
член постійної комісії |
Рошка Аурел Іванович |
|
член постійної комісії |
З питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, агропромислового розвитку та земельних відносин
Гончар Василь Борисович |
|
голова постійної комісії |
Шешур Ярослав Миколайович |
|
заступник голови постійної комісії |
Колісник Борис Ярославович |
|
секретар постійної комісії |
З питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Болтунов Олександр Валерійович |
|
голова постійної комісії |
Гайничеру Михайло Іванович |
|
член постійної комісії |
Годнюк Любов Олексіївна |
|
член постійної комісії |
Грижук Валерій Іванович |
|
член постійної комісії |
Добржанський Сергій Олександрович |
|
член постійної комісії |
Жаровський Володимир Ярославович |
|
член постійної комісії |
Лесюк Юрій Миколайович |
|
заступник голови постіійної комісії |
Малишевський Ігор Олександрович |
|
член постійної комісії |
Мунтян Іван Миколайович |
|
член постійної комісії |
Пантелеймонова Оксана Миколаївна |
|
член постійної комісії |
Постевка Світлана Миколаївна |
|
член постійної комісії |
Руссу Вадим Валерійович |
|
член постійної комісії |
Семенюк Іван Васильович |
|
член постійної комісії |
Скорейко Петро Михайлович |
|
член постійної комісії |
Тимінська Марія Степанівна |
|
секретар постійної комісії |
Ткачук Віталій Васильович |
|
член постійної комісії |
Чорний Олег Васильович |
|
член постійної комісії |
|
|