Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.12.2019 17:40
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинський центр мистецтв"

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Виборчі списки >  ВІДОМОСТІ про зареєстрованих кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради, включених до виборчого списку Чернівецької обласної організації Партії регіонів

Вибори до обласної ради

ВІДОМОСТІ про зареєстрованих кандидатів у депутати Чернівецької обласної ради, включених до виборчого списку Чернівецької обласної організації Партії регіонів

Номер кандидата у депутати в виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)

Громадянство

Освіта (загальна середня, вища)

Партійність

Місце роботи (заняття)

Посада

Примітка

1

Папієв Михайло Миколайович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька обласна державна адміністрація

голова

Обраний

2

Ватаманюк Василь Ананійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ВАТ "Чернівецький цегельний завод №3"

голова правління

Обраний

Вибув в зв’язку зі смертю

3

Харабара Микола Дмитрович

Громадянин України

вища

безпартійна

УМВС України в Чернівецькій області

начальник

Обраний в одномандатному окрузі

4

Божеску Ауріка Василівна

Громадянка України

вища

безпартійна

Верховна Рада України

помічник-консультант Народного депутата України

Обраний

5

Шкробанець Ігор Дмитрович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька ОДА, головне управління охорони здоров’я

начальник

Обраний

6

Федорович Франц Карлович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька обласна державна адміністрація

заступник голови

Обраний в одномандатному окрузі

7

Семенюк Іван Васильович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ТОВ "Роднічок"

генеральний директор

Обраний в одномандатному окрузі

8

Кушнір Юрій Радулович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ТОВ «С.К. - інтер»

комерційний директор

Обраний

9

Гайничеру Михайло Іванович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька обласна державна адміністрація

заступник голови

Обраний

10

Галиць Георгій Костянтинович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька обласна державна адміністрація

1-й заступник голови

Обраний

11

Семенюк Артем Олексійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

НВПП «Полімермаш»

комерційний директор

Обраний

12

Чорний Сергій Іванович

Громадянин України

загальна середня

член Партії регіонів

ТОВ ВКП «Лагуна»

директор

Обраний

13

Миндреску Михайло Олексійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

УО « Укрнафто хімпереробка»

генеральний директор

Обраний

14

Унгурян Олег Миколайович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Вижницька районна державна адміністрація

голова

Обраний в одномандатному окрузі

15

Березовський Георгій Васильович

Громадянин України

загальна середня

безпартійний

Сільськогосподарський кооператив «Колос»

директор

Обраний

16

Берча Віктор Теофілович

Громадянин України

загальна середня

безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

Обраний

17

Бауер Михайло Йозефович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька ОДА, головне управління освіти і науки

начальник

Обраний в одномандатному окрузі

18

Сафроняк Василь Танасійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Путильська районна державна адміністрації

голова

Обраний в одномандатному окрузі

19

Юзва Юрій Михайлович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Хотинська районна державна адміністрація

голова

Обраний в одномандатному окрузі

20

Кришмару Віктор Костянтинович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Герцаївська районна державна адміністрація

голова

Обраний в одномандатному окрузі

21

Костинян Ілля Мірчович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ВАТ Чернівецька автобаза

директор

Обраний

Вибув в зв’язку зі смертю

22

Куцак Матвій Іванович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Юридична фірма « Куцак & Партнери»

генеральний директор

Обраний

23

Ушаков Володимир Іванович

Громадянин України

вища

безпартійний

ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

головний лікар

Обраний в одномандатному окрузі

24

Березовський Михайло Михайлович

Громадянин України

вища

безпартійний

ВАТ «Електронмаш»

голова правління

Обраний в одномандатному окрузі

25

Андрійчук Роман Георгійович

Громадянин України

вища

безпартійний

Обласна дитяча клінічна лікарня № 1

головний лікар

Обраний

26

Плегуца Матвій Дмитрович

Громадянин України

вища

безпартійний

Сторожинецька центральна районна лікарня

головний лікар

Обраний в одномандатному окрузі

27

Майор Роман Костянтинович

Громадянин України

вища

безпартійний

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

начальник

Обраний в одномандатному окрузі

28

Мігайчук Манолій Михайлович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ОКУ Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів ВВ

начальник

Обраний

29

Цюпак Ярослав Степанович

Громадянин України

вища

безпартійний

Чернівецька дирекція УДППЗ «Укрпошта»

директор

Обраний

30

Никифор Лівія Василівна

Громадянка України

вища

безпартійна

Чернівецька ОДА, головне управління охорони здоров’я

головний спеціаліст з акушерства та гінекології

Обраний в одномандатному окрузі

31

Дубовінський Василь Вікторович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька дирекція УДППЗ «Укрпошта»

заступник директора

Обраний

32

Ширінга Петро Олександрович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Сокирянське ВПУ

директор

Обраний

33

Карвацький Валерій Володимирович

Громадянин України

вища

безпартійний

Чернівецька ОДА, головне управління капітального будівництва

начальник

Обраний

34

Нікітін Василь Олексійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Маршинецька амбулаторія ЗПСМ

головний лікар

Обраний

35

Шевчук Володимир Миколайович

Громадянин України

вища

безпартійний

Дністровська ГЕС ВАТ «Укргідроенерго»

директор

Обраний в одномандатному окрузі

36

Гандзюк Олександр Сергійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ТОВ «Будмонтажсервіс»

директор

Обраний

37

Ступаков Геннадій Борисович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ТОВ «Дністер-Спецгідроенерго монтаж»

директор

 

38

Лунін Сергій Сергійович

Громадянин України

вища

безпартійний

ВАТ «Дністровська ГАЕС»

голова ліквідац ійної комісії

Обраний в одномандатному окрузі

39

Жар Михайло Михайлович

Громадянин України

загальна середня

безпартійний

Чернівецький МВ ДАЇ УМВС Чернівецької області

старший інспектор

Обраний в одномандатному окрузі

40

Пілігач Георгій Георгійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

ТОВ фірма «Граніт»

директор

 

41

Самойлов Володимир Сергійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

 

пенсіонер

 

42

Воробчук Василь Дмитрович

Громадянин України

вища

безпартійний

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства

начальник

Обраний в одномандатному окрузі

43

Курик Ілля Миколайович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Вашківецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

вчитель

 

44

Смотр Олександр Антонійович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецька філія УСК «Княжа»

директор

Обраний в одномандатному окрузі

45

Луцишин Євген Григорович

Громадянин України

вища

безпартійний

 

пенсіонер

 

46

Телешман Василь Григорович

Громадянин України

вища

безпартійний

ТОВ «Дністрові Роси»

директор

Обраний в одномандатному окрузі

47

Гаврилов Микола Іванович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

 

пенсіонер

 

48

Вілянський Іван Петрович

Громадянин України

вища

член Партії регіонів

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства

провідний спеціаліст

 

49

Кукуряк Валерій Олексійович

Громадянин України

вища

безпартійний

Новоселицький район електричних мереж

юридичний консультант

 

50

Біленька Владислава Валеріївна

Громадянин України

вища

безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

 

51

Няйку Сергій Мірчович

Громадянин України

загальна середня

безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

Обраний в одномандатному окрузі на проміжних виборах 09.05.2011

52

Клименко Денис Сергійович

Громадянин України

загальна середня

безпартійний

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича

студент

 

Розробник - 
IMENA.ua