Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Постанови виборчої комісії >  Постанова № 34

Вибори до обласної ради

Постанови виборчої комісії

від 09.02.2018

Про реєстрацію депутата Чернівецької обласної Ради

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОСТАНОВА

м. Чернівці

17 год. 40 хв.

09.02.2018р.    №34

Про реєстрацію депутата Чернівецької обласної Ради

У зв'язку з обранням Майданського Руслана Івановича депутатом Новоселицької об'єднаної територіальної громади, згідно п. 1 Постанови Новоселицької міської виборчої комісії №49 від 09.01.2018 р., та заяви Майданського Р.І., відповідно до ч. 5 ст.5 Закону України «Про статус депутатів місцевих Рад» та ч.І ст..90 Закону України «Про місцеві вибори», про припинення ним повноважень депутата Чернівецької обласної Ради комісія постановила (вирішила):

1. Припинити    повноваження депутата Чернівецької обласної Ради Майданського Руслана Івановича.

2.    Зареєструвати депутатом Чернівецької обласної Ради від партії «Самопоміч» Мельничука Олега Михайловича.

3.    Дану постанову невідкладно направити до Центральної виборчої комісії та опублікувати на сайті Чернівецької обласної Ради.
Голова комісії
Каспрук М.С.Розробник - 
IMENA.ua