Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

11.04.2017 16:44
Чернівецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»


    оголошує тендер на закупівлю канцелярських товарів для заходів (тренінги, семінари, конференції) та офісу на 2017 рік відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Постанови виборчої комісії >  Постанова № 5

Вибори до обласної ради

Постанови виборчої комісії

від 18.09.2015

Про утворення багатомандатних округів до виборів депутатів Чернівецької обласної ради

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,

СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П О С Т А Н О В А

м. Чернівці

   17год. 20хв.

   18.09.2015р.                                                                                                                   №5

 

Про утворення багатомандатних

округів до виборів депутатів

Чернівецької обласної ради

 

 

Розглянувши надані відомості Державного реєстру виборців Чернівецької області, відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві вибори», Чернівецька обласна виборча комісія з чергових місцевих виборів депутатів обласної ради 25 жовтня 2015 року, постановляє :

 

1.      Утворити на території Чернівецької області 64 територіальні виборчі округи для проведення виборів депутатів Чернівецької обласної ради, згідно додатку №1.

2.      Направити постанову відділу ведення Державного реєстру виборців Першотравневої районної у м.Чернівцях ради на паперових носіях та в електронному вигляді.

3.      Дану постанову оприлюднити в місцевих засобах масової інформації та на сайті Чернівецької обласної ради.

 

 

 

 

 

Голова  комісії                                                                      Каспрук М.С.

 

 

Секретар комісії                                                                 Солонський Я.Г.


 

 

Форма № 11

__Чергові  Місцеві вибори, 25.10.2015 року

 (вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)

 

 

 

ВІДОМОСТІ

про утворення територіальних виборчих округів

з виборів депутатів

________________________Чернівецької обласної ради_____________________________

(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті ради)

 

 

Номер територіального виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців
в окрузі

01

м.Вижниця, с.Виженка, с.Багна, с.Черешенька, с.Чорногузи

8639

02

с.Берегомет, с.Лопушна, с.Долішній Шепіт

9397

03

с.Лукавці, с.Вахнівці, с.Вовчинець, с.Мигове, с.Велике, с.Коритне, с.Бережонка

8870

04

с.Банилів, с.Бережниця, с.Мілієве, с.Кибаки, с.Середній Майдан, с.Іспас, с.Майдан

9739

05

с.Вашківці, с.Волока, с.Замостя, с.Карапчів, с.Вали, с.Бабине, с.Слобода Банилів

9223

06

с.Остриця, с.Цурень, с.Радгоспівка, с.Маморниця, с.Луковиця, с.Годинівка, с.Горбова

8508

07

смт.Герца, с.Молниця, с.Банчени, с.Лунка, с.Великосілля, с.Могилівка, с.Тернавка, с.Дяківці

8898

08

с.Хряцка, с.Підвальне, с.Байраки, с.Куликівка, с.Петрашівка, с.Буківка, с.Велика Буда, с.Мала Буда, с.Круп’янське

8268

09

с.Чагор, с.Молодія, с.Кут, с.Луковиця, с.Коровія

10487

10

с.Волока, с.Валя Кузьміна, с.Тарашани, с.Привороки, с.Станівці

8694

11

смт.Глибока, с.Михайлівка, с.Червона Діброва, с.Димка

9489

12

с.Опришени, с.Слобідка, с.Стерче, с.Тереблече, с.Горбівці, с.Верхні Синівці, с.Нижні Синівці, с.Турятка, с.Поляна

8726

13

с.Кам’янка, с.Черепківці, с.Новий Вовчинець, с.Старий Вовчинець, с.Багринівка, с.Біла Криниця

9066

14

с.Корчівці, с.Купка, с.Сучевени, с.Петричанка, с.Йорданешти, с.Карапчів, с.Просіка, с.Просикуряни

9175

15

c.Задубрівка, с.Горішні Шерівці, с.Шубранець, с.Васловівці, с.Малий Кучурів, с.Вербівці, с.Юрківці, с.Товтри, с.Дорошівці

10792

16

с.Боянчук, с.Горошівці, с.Добринівці, с.Ржавинці, с.Баламутівка, с.Чорний Потік, с.Онут, с.Самушин, с.Мусурівка, с.Митків, с.Брідок, с.Вікно, с.Погорилівка

10369

17

с.Заставна, с.Веренчанка, с.Яблунівка, с.Чуньків

10651

18

с.Кадубівці, с.Василів, с.Кулівці, с.Репужинці, с.Хрещатик, с.Звенячин, с.Кострижівка, с.Прилипче, с.Бабин

10253

19

с.Топорівці, с.Рідківці, с.Чорнівка, с.Слобода

9401

20

с.Магала, с.Бояни

8829

21

смт.Новоселиця, с.Зелений Гай, с.Припруття

9596

22

с.Маршинці, с.Тарасівці, с.Строінці

9443

23

с.Мамалига, с.Кошуляни, с.Подвірне, с.Несвоя, с.Балківці, с.Стальнівці, с.Драниця

9716

24

с.Ванчиківці, с.Костичани, с.Щербинці, с.Черленівка, с.Берестя, с.Форосна, с.Жилівка

8738

25

с.Рокитне, с.Рингач, с.Шишківці, с.Динівці, с.Довжок, с.Малинівка, с.Котелеве

9214

26

с.Кроква, с.Оселівка, с.Перківці, с.Бернове, с.Лівинці, с.Михайлівка, с.Козиряни, с.Зелена, с.Подвір’ївка, с.Путрине, с.Вартиківці, с.Слобідка, с.Нелипівці, с.Браїлівка, с.Лукачани

11001

27

смт.Кельменці, с.Мошанець, с.Ленківці, с.Коновка, с.Вороновиця, с.Бурдюг, с.Грушівці, с.Нагоряни

10968

28

с.Іванівці, с.Комарів, с.Дністрівка, с.Бузовиця, с.Бабин, с.Вовчинець, с.Росошани, с.Новоселиця

11024

29

с.Мамаївці, с.Лужани

8579

30

с.Шипинці, с.Лашківка, с.Витилівка, с.Ошихліби, с.Іванківці, с.Гаврилівці, с.Оршівці, с.Давидівці

9831

31

м.Кіцмань, с.Кліводин, с.Суховерхів, с.Валява

9380

32

с.Киселів, с.Борівці, с.Шишківці, с.Южинець, с.Ставчани, с.Малятинці, с.Хлівище

8494

33

с.Ревне, с.Стрілецький Кут, с.Бурдей, с.Користувата, с.Глиниця, с.Дубівці, с.Берегомет, с.Клокічка, с.Реваківці, с.П’ядиківці, с.Неполоківці, с.Біла

9837

34

с.Брусниця, с.Кальнівці, с.Остра, с.Діброва, с.Чортория, с.Нижні Станівці, с.Брусенки, с.Верхні Станівці, с.Зеленів, с.Драчинці, с.Нові Драчинці

9355

35

с.Шепіт, с.Верхній Яловець, с.Нижній Яловець, с.Селятин, с.Руська, с.Плоска, с.Лустун, с.Сергії, с.Рипень, с.Фошки, смт.Путила, с.Паркулина, с.Рижа, с.Киселиці

9902

36

с.Гробище, с.Дихтинець, с.Усть-Путила, с.Довгопілля, с.Стебні, с.Конятин, с.Самакова, с.Яблуниця, с.Голошина, с.Мареничі, с.Петраші, с.Розтоки, с.Підзахаричі

9244

37

м.Сокиряни, с.Коболчин, с.Білоусівка

11942

38

с.Романківці, с.Братанівка, с.Грубна, с.Шишківці, с.Вашківці, с.Нова Слобода, с.Новоолексіївка, с.Олексіївка, с.Гвіздівці

11972

39

с.Волошкове, с.Василівка, с.Ожеве, с.Ломачинці, с.Михалкове, с.Вітрянка, с.Кулішівка, с.Кормань, с.Шебутинці, с.Лопатів, с.Сербичани, с.Селище

11952

40

м. Сторожинець

11617

41

с.Великий Кучурів, с.Тисовець, с.Снячів, с.Глибочок

10583

42

с.Михальча, с.Дубове, с.Заволока, с.Спаська, с.Кам’яна, с.Старі Бросківці, с.Бобівці, с.Ясени

9994

43

с.Панка, с.Слобода Комарівці, с.Костинці, с.Нові Бросківці, с.Заболоття, с.Зруб-Комарівський, с.Комарівці, с.Стара Жадова, с.Дібрівка

10331

44

смт.Красноїльск, с.Чудей, с.Нова Красношора

11279

45

с.Стара Красношора, с.Банилів Підгірний, с.Давидівка, с.Череш, с.Буденець, с.Ропча

10571

46

с.Їжівці, с.Нижні Петрівці, с.Аршиця, с.Верхні Петрівці

9995

47

с.Колінківці, с.Грозинці, с.Бочківці, с.Шиливці, с.Санківці

9651

48

с.Малинці, с.Клішківці, с.Млинки, с.Поляна, с.Рухотин, с.Корнешти, с.Гринячка, с.Блищадь, с.Зелена Липа, с.Перебиківці

10191

49

м.Хотин, с.Анадоли, с.Каплівка, с.Данківці

10408

50

с.Зарожани, с.Ширівці, с.Владична, с.Недобоївці, с.Долиняни, с.Ставчани, с.Керстенці

10489

51

с.Рашків, с.Чепоноси, с.Атаки, с.Рукшин, с.Гордівці, с.Орестівка, с.Пригородок, с.Ворничани, с.Пашківці, с.Круглик, с.Білівці, с.Ярівка, с.Крутеньки

10684

52

м.Новодністровськ

8704

53

м.Чернівці – вул.Архангельська, вул.Бершадська, вул.Білоруська: 30–30Б, 38–38А, 40–86; вул.Вапнярська, вул.Волинська, вул.Гайова, вул.Гайсинська, вул.Генічеська, вул.Дебальцевська, вул.Ізмайлівська, вул.Козятинська, вул.Лубенська, вул.Пархоменка Олександра, вул.Ромоданівська, вул.Синельникова Миколи, вул.Узбецька: 30–58; вул.Черкаська, вул.Ямпільська, пров.1-й Ізмайлівський, пров.1-й Козятинський, пров.1-й Пархоменка Олександра, пров.2-й Пархоменка Олександра, пров.3-й Пархоменка Олександра, вул.Білоруська: 1–29А, 31–37, 39; вул.Літинська, вул.Машинобудівників, вул.Разіна Степана, вул.Узбецька: 1–27А; пров.Білоруський, пров.Узбецький, вул.Барбюса Анрі, вул.Гагаріна Юрія: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38Д, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66; вул.Глухівська, вул.Донбасівська, вул.Керченська, вул.Коростишівська, вул.Куп’янська, вул.Львівська, вул.Моцарта Вольфганга Амадея, вул.Прутська, вул.Римського-Корсакова Миколи, вул.Сагайдачного Петра гетьмана: 1–7; вул.Севастопольська, пров.Прутський, вул.Бахмацька, вул.Головна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 31А, 33, 35, 41, 43, 45; вул.Коростенська, вул.Лібкнехта Карла, вул.Люксембург Рози, вул.Мінська, вул.Сагайдачного Петра гетьмана: 8–69; вул.Старобельська, вул.Сучавська, вул.Турецька, вул.Удонова Михайла, вул.Ужгородська, вул.Хорольська, вул.Шепетівська, вул.Шкільна, вул.Шолом-Алейхема, пл.Нижньобазарна, пров.Турецький, пров.Шкільний, вул.Гейне Генріха, вул.Карамзіна Миколи, вул.Краснодарська, вул.Миколи Садовського, вул.Руська: 3–78Д, 80, 82, 86; вул.Сагайдачного Петра гетьмана: 70–103; вул.Шептицького Андрея Митрополита, вул.Яремчука Назарія, пров.Інтернаціональний, пров.1-й Сагайдачного Петра гетьмана, пров.2-й Сагайдачного Петра гетьмана, вул.Головна: 51, 53, 55, 57, 61, 61-63, 63; вул.Доброго Олександра, вул.Райса Едуарда, вул.Українська: 1–28; пл.Центральна: 4, 5, 6;, вул.Гоголя Миколи, вул.Головна: 65, 69, 71, 75, 77, 79, 81; вул.Кобилянської Ольги: 2–27, 31–37, 39; вул.Кохановського Антона, вул.Вірменська: 3–7, 18, 20–22; вул.Гакмана Євгена Митрополита: 9, 11, 13, 15; вул.Головна: 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 111, 115, 117; вул.Кафедральна: 8, 10, 12; вул.Кобилянської Ольги: 30, 38, 43–55А; вул.Челюскінців, пров.Вірменський

13412

54

м.Чернівці – вул.Гулака-Артемовського Семена, вул.Джамбула Джабаєва, вул.Димитрова Георгія, ул.Кобилиці Лук’яна: 2–34; вул.Наливайка Северина, вул.Тобіевича Івана, вул.Фучика Юліуса, вул.Целана Пауля, пров.Казарменний, вул.Гонти Івана, вул.Добрянського Анатолія, вул.Козачука Івана, вул.Ольжича Олега: 3–28; вул.Шевченка Тараса: 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 52, 54;, вул.Вірменська: 11–17, 19, 28–42; вул.Крилова Івана, вул.Лермонтова Михайла, вул.Маяковського Володимира, вул.Панаса Саксаганського, вул.Петровича Якоба, вул.Пушкіна Олександра, вул.Смаль-Стоцького Степана академіка, вул.Українська: 32–57; вул.Шевченка Тараса: 45, 47, 49, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 71, 73, 73А, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100; пров.Пушкіна Олександра, вул.Бєлінського Віссаріона, вул.Буковинська: 10, 12, 14, 16, 18–18А, 22, 24–84, 86; вул.Канюка Сергія, вул.Кармелюка Устима: 1–26, 32, 34; вул.Квітки-Основ’яненка Григорія, вул.Кобилиці Лук’яна: 36–122; вул.Ольжича Олега: 29–52; вул.Рєпіна Іллі, вул.Ярошинської Євгенії, пров.Кобилиці Лук’яна, пров.Кочубея Василя, пров.Львівський, пров.Рєпіна Іллі, вул.Білоусова Василя, вул.Боярка Олексія, вул.Буковинська: 1А–9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; вул.Гаврилюка Володимира, вул.Головна: 123, 125, 133, 137; вул.Гончара Олеся, вул.Гребінки Євгена, вул.Ризька, вул.Червінського Костянтина, вул.Чехова Антона, пров.Гончара Олеся, вул.Герцена Олександра: 12–14, 16, 18–20, 22–24, 26, 28–39, 41–41А, 43–43А, 45; вул.Довбуша Олекси, вул.Залозецького Володимира: 57–65, 74–90, 94; вул.Кармелюка Устима: 27–31, 33, 35–79, 81, 83–83В; пров.Донський, пров.1-й Кармелюка Устима, пров.2-й Герцена Олександра, пров.2-й Кармелюка Устима, пров.3-й Герцена Олександра; вул.Головна, 137 (Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"), вул.Головна, 129 (Комунальна медична установа "Міський клінічний пологовий будинок №1")

14538

55

м.Чернівці – вул.Батуринська, вул.Буковинська: 85, 87–89; вул.Віденська, вул.Декабристів, вул.Жасминна: 1–1Д, 7, 9А; вул.Зелена, вул.Кишинівська: 1–16, 20, 22–22А, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Лазо Сергія, вул.Московської Олімпіади: 2, 4, 6–6А; вул.Орловська, вул.Руставелі Шота, вул.Руська: 79, 81, 85, 87А–142, 144–144А, 146, 148, 150, 152, 154–156, 158, 164, 168, 170, 172–174, 176, 180–180В, 182–186А; вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Херсонська, пров.Буковинський, пров.1-й Віденський, пров.2-й Віденський, вул.Болотникова Івана, вул.Бородинська, вул.Винниченка Володимира: 73, 75, 77, 79–85, 87, 89–134А; вул.Галкіна Кузьми, вул.Герцаївська, вул.Дністрянська, вул.Жасминна: 2В–6, 8–9, 10–85; вул.Кишинівська: 17–19А, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–106; вул.Красноїльська, вул.Магалянська, вул.Макаренка Антона, вул.Молодіївська, вул.Обнорського Сергія академіка, вул.Озерна, вул.Руська: 143–143Б, 145–145А, 147, 149, 151, 153, 157, 159–163, 165–167Б, 169, 171–171Б, 175–175А, 177–179, 181, 188–192А; вул.Саянська, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Череповецька, вул.Яна Райніса, пров.Герцаївський, пров.Красноїльський, пров.Степовий, просп.Незалежності: 1, 2, 3, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6Д, 7, 7А, 8, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 19, 21, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, , вул.Батумська, вул.Боянівська, вул.Букова, вул.Волошкова, вул.Гречаного Валерія, вул.Дундича Олеко, вул.Жванецька, вул.Житомирська, вул.Ізяславська, вул.Кіцманська, вул.Кобзарська, вул.Московської Олімпіади: 3–3Є, 5, 7–130Г; вул.Новоушицька, вул.Паркова, вул.Ракетна, вул.Рилєєва Кіндрата, вул.Ромашкова, вул.Світловодська, вул.Смотрицька, вул.Старокостянтинівська, вул.Таджицька, вул.Тиха, вул.Тихорецька, вул.Троянівська, вул.Фастівська, вул.Ясинуватська, пров.Жванецький, пров.Ракетний, пров.Смотрицький, пров.1-й Таджицький, пров.2-й Таджицький, пров.3-й Таджицький, пров.4-й Таджицький, пров.5-й Таджицький, проїзд Жванецький, проїзд Смотрицький, вул.Білоцерківська, вул.Братерства, вул.Винниченка Володимира: 63, 65, 67, 69, 74, 76, 78, 86, 88–88Б; вул.Дніпропетровська, вул.Євдокименка Анатолія, вул.Єреванська, вул.Залозецького Володимира: 29–29А, 31, 33, 35–52, 68–72; вул.Кавказька, вул.Кармелюка Устима: 80, 82, 85–167; вул.Руданського Степана, вул.Ставропольська, вул.Цулукідзе Олександра, вул.Черемоська, вул.Чернігівська, вул.Чуляка Миколи, пров.Чуляка Миколи, пров.1-й Вінницький, пров.2-й Вінницький, пров.2-й Чагорський, пров.3-й Вінницький, пров.3-й Чагорський, просп.Незалежності: 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 57А, 61, 63, 63В, 65, 67, 69, 71, 73А, 73Б, 75, 79,, вул.Будівельників, вул.Винниченка Володимира: 1–62, 64, 66, 68, 70–72; вул.Глібова Леоніда, вул.Головна: 181, 185, 187, 189, 191, 199, 203, 211, 213, 215; вул.Ковальчука Миколи, вул.Маловокзальна, вул.Миру: 1–16, 18; вул.Толбухіна Федора маршала, вул.Чкалова Валерія: 2–18, 22–22Б; пров.Чкалова Валерія, просп.Незалежності: 40, 42, 83, 85, 87, 89;, вул.Головна: 225, 227, 233, 235, 239, 241, 253, 275А, 275Б, 275В, 275Г, 275Д, 277, 277А, 277Б, 279, 279А, 279Б, 279Г, 281, 281А, 281Б, 281В, 285А, 285В, 285Г;, вул.Авангардна: 1–15; вул.Авіаційна, вул.Миколаївська, вул.Миргородська, вул.Миру: 17, 19–27; вул.Сосюри Володимира, вул.Текстильників, вул.Чкалова Валерія: 19–19А, 25–34А; пров.Миколаївський, пров.Миру, пров.Текстильників

13751

56

м.Чернівці – вул.Комунальників, вул.Олени Пчілки, вул.Руська: 226А–226Б, 236А–236Е к.3, 238, 246–248Б, 267, 273, 279;, вул.Руська: 255–263, 269, 275, 281А–281Б, 287А–287Б, 287З;, вул.Руська: 265, 271, 277, 283А–285Д, 287Д–287Ж, 289А–289Г;, вул.Алтайська, вул.Асакі Георге, вул.Барнаульська, вул.Богуславська, вул.Бориспільська, вул.Бостана Григорія, вул.Броварська, вул.Висока, вул.Гараса Іллі, вул.Кагарлицька, вул.Кадіївська, вул.Ковпака Сидора, вул.Левіцкого Васіле, вул.Любарська, вул.Немирівська, вул.Нечая Данила, вул.Павлоградська, вул.Петрозаводська, вул.Пирятинська, вул.Порумбеску Чіпріана, вул.Роменська, вул.Рубежанська, вул.Румунська, вул.Семена Палія полковника, вул.Сімферопольська, вул.Сквирська, вул.Тарашанська, вул.Тетіївська, вул.Трипільська, вул.Уральська, вул.Усурійська, вул.Шаргородська, пров.Ковпака Сидора, пров.Новоселицький, пров.Петрозаводський, завулок Бориспільський, завулок Кагарлицький, вул.Руська: 194–194З к.ГУРТ, 219А–219Д, 221–221А, 223–223Д, 229–229Б;, вул.Авангардна: 43–57; вул.Руська: 196–219, 219Е к.1–219Е к.6, 222, 225; вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Руська: 222А, 224–224А, 226, 227, 231–235В, 237, 239–245А, 249–253; вул.Руська, 207А  (Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня"); вул.Фастівська, 2 (Обласна комунальна установа "Лікарня швидкої медичної допомоги"); вул.Фастівська, 20  (Обласна комунальна установа "Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни")

13626

57

м.Чернівці – вул.Бідняка Миколи, вул.Бойка Івана, вул.Борівецька, вул.Вільшини Остапа, вул.Галицький шлях, вул.Героїв Революції, вул.Довженка Олександра, вул.Дутки Івана, вул.Кантемирів Братів, вул.Карпатська, вул.Клубна, вул.Коломийська: 4–8, 10–353; вул.Крушельницької Соломії, вул.Леся Курбаса, вул.Лінійна, вул.Малицької Костянтини, вул.Масикевича Ореста, вул.Новокиселівська, вул.Осіння, вул.Піщана, вул.Смоленська, вул.Солов’яненка Анатолія, вул.Староленківська, вул.Тимощука Бориса, вул.Шевчукевича Опанаса, пров.Клубний, пров.Лінійний, пров.Новоленківський, пров.Слобідський, пров.Староленківський, пров.1-й Вільшини Остапа, пров.1-й Масикевича Ореста, пров.1-й Осінній, пров.1-й Піщаний, пров.2-й Вільшини Остапа, пров.2-й Масикевича Ореста, пров.2-й Осінній, пров.2-й Піщаний, пров.3-й Вільшини Остапа, пров.4-й Вільшини Остапа, пров.5-й Вільшини Остапа, завулок Бойка Івана, завулок Малицької Костянтини, вул.Денисівська, вул.Енергетична, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Новожучківська, вул.Робоча, вул.Рокитнянська, вул.Хотинська: 3А–45, 46–47, 50–54, 55–56; вул.Ягідна, пров.Старожучківський, пров.1-й Набережний, пров.1-й Поштовий, пров.1-й Рокитнянський, пров.2-й Набережний, пров.2-й Поштовий, пров.2-й Рокитнянський, пров.3-й Рокитнянський, вул.Вільховецька, вул.Городня, вул.Хмелівська, вул.Хотинська: 45А–45Д, 47А–49М;, вул.Голубівська, вул.Калинівська, вул.Маміна-Сибіряка Дмитра, вул.Межиріцька, вул.Молодогвардійська, вул.Новгородська, вул.Пігуляка Дарія, вул.Річна, вул.Селезнівська, вул.Січова, вул.Слобідська, вул.Суходольська, вул.Таманська, вул.Ткачука Петра, пров.Межиріцький, пров.Річний, пров.Селезнівський, пров.Січовий, пров.Ткачука Петра, пров.1-й Калинівський, пров.2-й Калинівський, пров.3-й Калинівський, завулок Річний, завулок Січовий, завулок 1-й Січовий, вул.Александрі Васіле: 132, 134–179; вул.Амбросій Параски, вул.Артемона Монастирського, вул.Бабляка Володимира, вул.Бажанського Івана, вул.Безпалка Осипа, вул.Василька Миколи, вул.Виговського Івана, вул.Джерельна, вул.Дібровецька, вул.Журавлина, вул.Калнишевського Петра, вул.Кар’єрна, вул.Лугова, вул.Лукіяновича Дениса, вул.Переїзна, вул.Полуботка Павла, вул.Синюка Івана, вул.Тернівська, вул.Хотинська: 54В, 58–173; вул.Широка, пров.Джерельний, пров.Дібровецький, пров.Луговий, пров.Переїзний, пров.1-й Джерельний, пров.1-й Лукіяновича Дениса, пров.1-й Хотинський, пров.2-й Лукіяновича Дениса, пров.3-й Александрі Васіле, пров.3-й Лукіяновича Дениса, пров.4-й Лукіяновича Дениса, пров.6-й Лукіяновича Дениса, завулок Лукіяновича Дениса, вул.Александрі Васіле: 2–131А, 133–133В; вул.Василевської Ванди, вул.Вербицького Михайла, вул.Виноградна, вул.Вишневецького Дмитра, вул.Дивногорська, вул.Дунайська: 1–39, 39В–40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60; вул.Камчатська, вул.Карбишева Дмитра генерала, вул.Красіна Леоніда, вул.Кубинська, вул.Лісна, вул.Надрічна, вул.Омська, вул.Петровського Григорія, вул.Підгірна, вул.Свободи, вул.Сєрова Валентина, вул.Солов’їна, вул.Танкістів, вул.Юнацька, пров.Виноградний, пров.Красіна Леоніда, пров.Надрічний, пров.1-й Александрі Васіле, пров.1-й Красіна Леоніда, пров.1-й Сєрова Валентина, пров.2-й Александрі Васіле, вул.Багратіона Петра, вул.Галицького Семена: 41, 43, 45, 47, 49–53, 55, 57, 59–63Б, 65, 67, 69, 71–206; вул.Дунайська: 39А–39Б, 41–43, 45–45А, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61–150; вул.Квітковського Дениса, вул.Крайня, вул.Молдавська, вул.Огінського Михайла, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.Пролетарська, вул.Сибірська, вул.Стефаника Василя, вул.Трускавецька, вул.Філатова Володимира академіка, вул.Чорнівська, пров.Галицького Семена, пров.Молдавський, пров.1-й Дунайський, пров.1-й Квітковського Дениса, пров.1-й Стефаника Василя, пров.2-й Галицького Семена, пров.2-й Дунайський, пров.2-й Квітковського Дениса, пров.2-й Стефаника Василя, пров.3-й Дунайський, завулок 1-й Галицького Семена, завулок 2-й Галицького Семена, завулок 3-й Галицького Семена, завулок 4-й Галицького Семена, вул.Афанасьєва-Чужбинського Олександра, вул.Вереснева, вул.Галицького Семена: 1–40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58, 64, 66, 68, 70–70А; вул.Горішня, вул.Гуцульська, вул.Дарія Івоніки, вул.Демократична, вул.Здоров’я, вул.Космонавтів, вул.Курчатова Ігоря академіка, вул.Мізунського Юрія, вул.Налєпки Яна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Підкови Івана: 1–12, 13Б–60; вул.Сінна, вул.Скрябіна Олександра, вул.Учительська: 3–63, 65; вул.Штоли Мирона, пров.Величка Самійла, пров.Демократичний, пров.1-й Галицького Семена, пров.1-й Курчатова Ігоря академіка, пров.1-й Підкови Івана, пров.2-й Курчатова Ігоря академіка, пров.2-й Підкови Івана, пров.3-й Курчатова Ігоря академіка, пров.3-й Підкови Івана, проїзд Курчатова Ігоря академіка, проїзд Підкови Івана, завулок Налєпки Яна, вул.Артема, вул.Возз’єднання, вул.Кам’яна, вул.Карбулицького Іларія, вул.Московська, вул.Патріса Лумумби, вул.Привокзальна, вул.Тореза Моріса: 37, 39, 41–43, 45–51, 53–55, 57, 59–209; пров.Привокзальний, пров.1-й Карбулицького Іларія, пров.1-й Тореза Моріса, пров.2-й Карбулицького Іларія, пров.2-й Тореза Моріса, пров.3-й Карбулицького Іларія, пров.3-й Тореза Моріса, вул.Підкови Івана: 13; 58025, Чернівецький геріатричний пансіонат, вул.Вишнева, вул.Галана Ярослава, вул.Горобинова, вул.Грибна, вул.Дрогобича Юрія, вул.Заводська, вул.Клима Антона, вул.Коломийська: 2, 9–9Б; вул.Леутського Корнія, вул.Межова, вул.Мошинська, вул.Народна, вул.Таврійська, вул.Тореза Моріса: 1–36, 38, 40, 44, 52, 56, 58; вул.Фестивальна, вул.Чудейська, пров.Вишневий, пров.Горобиновий, пров.Фестивальний, пров.1-й Заводський, пров.1-й Залізничний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Заводський, пров.2-й Залізничний, пров.2-й Садовий, пров.3-й Заводський, пров.3-й Залізничний, пров.4-й Заводський, пров.4-й Залізничний, пров.5-й Залізничний, пров.6-й Залізничний, пров.7-й Залізничний, пров.8-й Залізничний, проїзд Заводський, завулок Денисівський, завулок Заводський, вул.Байкальська, вул.Варшавська, вул.Верховинська, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Кузнєцова Миколи, вул.Можайського Олександра, вул.Рильського Максима, вул.Святошинська, вул.Уманська, вул.Учительська: 64, 66–169; вул.Цілинна, пров.Байкальський, пров.Варшавський, пров.Верховинський, пров.Возз’єднання, пров.Цілинний, пров.1-й Каштановий, пров.1-й Можайського Олександра, пров.1-й Святошинський, пров.1-й Учительський, пров.2-й Каштановий, пров.2-й Можайського Олександра, пров.2-й Святошинський, пров.2-й Учительський, пров.3-й Каштановий; вул.Підкови Івана, 14  (Комунальна медична установа "Міська лікарня №4")

23036

58

м.Чернівці – вул.Балтійська, вул.Бережанська, вул.Березня 29, вул.Бетховена Людвіга, вул.Богомольця Олександра академіка, вул.Богуна Івана, вул.Борщівська, вул.Брідська, вул.Бучацька, вул.Вавілова Миколи академіка, вул.Ватутіна Миколи генерала, вул.Гагаріна Юрія: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85А, 87, 91, 93, 95; вул.Героїв Майдану: 1Б–10, 12–12А, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–30, 38, 40–42, 44, 46; вул.Гете Йоганна Вольфганга, вул.Главки Йозефа, вул.Глінки Михайла, вул.Головна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96; вул.Грибоєдова Олександра, вул.Грушевського Михайла, вул.Гусятинська, вул.Дарвіна Чарльза, вул.Деснянська, вул.Долинянська, вул.Драгоманова Михайла, вул.Дрогобицька, вул.Заболотівська, вул.Заньковецької Марії, вул.Золочівська, вул.Каспійська, вул.Кецховелі Ладо, вул.Київська: 1, 3–3В, 5, 7, 9–9А, 11; вул.Кіровоградська, вул.Короленка Володимира, вул.Корсуньська, вул.Косівська, вул.Котляревського Івана, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Красноградська, вул.Кримська, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка Миколи, вул.Майкопська, вул.Маковея Осипа, вул.Максима Горького, вул.Марка Вовчка, вул.Матросова Олександра, вул.Міцкевича Адама, вул.Нагірна, вул.Надвірнянська, вул.Нахімова Петра адмірала, вул.Некрасова Миколи, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Ніжинська, вул.Нікітіна Павла старшого лейтенанта, вул.Новикова-Прибоя Олексія, вул.Новоросійська, вул.Новосибірська, вул.Обертинська, вул.Ончула Аурела, вул.Переяславська, вул.Печенізька, вул.Пирогова Миколи, вул.Писарєва Дмитра, вул.Підгаєцька, вул.Полігонівська, вул.Полтавська, вул.Поповича Омеляна, вул.Поштова, вул.Радіщева Олександра, вул.Рогатинська, вул.Сіді Таль, вул.Сімовича Василя, вул.Сковороди Григорія, вул.Снятинська, вул.Сокольська, вул.Тернопільська, вул.Тисменецька, вул.Толстого Льва, вул.Трояндова, вул.Тургенєва Івана, вул.Університетська, вул.Ушакова Федора адмірала, вул.Франка Івана, вул.Харківська, вул.Хмельницького Богдана, вул.Хотинських комсомольців, вул.Чайковського Петра, вул.Червня 28, вул.Чернишевського Миколи, вул.Чигиринська, вул.Чортківська, вул.Шевченка Тараса: 1, 2, 3, 3-5, 4, 5, 6, 8, 10, 12; вул.Шіллера Фрідріха, вул.Штейнбарга Елієзера, вул.Штерна Манфреда, вул.Щепкіна Михайла, вул.Яблунівська, вул.Яворівська, пл.Соборна: 1–5, 6ГУРТ–10; пл.Філармонії, пл.Центральна: 8, 9; пров.Бережанський, пров.Гусятинський, пров.Золочівський 1, пров.Золочівський 2, пров.Золочівський 3, пров.Київський, пров.Маковея Осипа, пров.Матросова Олександра, пров.Нагірний, пров.Полтавський, пров.Рогатинський 1, пров.Рогатинський 2, пров.Харківський 1, пров.Харківський 2, пров.Чортківський, завулок Хмельницького Богдана;

вул.Богуна Івана, 18 (Чернівецький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер)

16568

59

м.Чернівці – вул.Аксенина Василя, вул.Амурська, вул.Ашгабадська, вул.Балашівська, вул.Боброва Федора генерала, вул.Гастелло Миколи, вул.Героїв Майдану: 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 31–37, 39, 43–43В, 45Б, 48, 50, 52, 62, 64, 66–68, 70–74, 76, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–106, 110, 112, 114, 118–128; вул.Героїв-панфіловців, вул.Головна: 100,104, 106, 108, 110, 110А, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 120А, 122, 126, 126А, 126Б; вул.Гончарова Івана, вул.Гузар Ольги, вул.Достоєвського Федора, вул.Жукова Георгія маршала, вул.Загули Дмитра, вул.Запорізька, вул.Ірини Вільде, вул.Катукова Михайла Маршала, вул.Коперніка Міколая, вул.Кордуби Мирона, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кутузова Михайла фельдмаршала, вул.Латвійська, вул.Лібавська, вул.Максимовича Євгена: 40А–40Г; вул.Мемельська, вул.Мініна Кузьми, вул.Небесної Сотні: 1А–4, 4Б–9; вул.Невського Олександра, вул.Оренбурзька, вул.Панаса Мирного, вул.Першотравнева, вул.Петергофська, вул.Пожарського Дмитра, вул.Пумнула Арона, вул.Раскової Марини, вул.Руднєва Семена, вул.Руснаків Братів, вул.Садова, вул.Словацького Юліуша, вул.Стеценка Кирила, вул.Сторожинецька: 1–40, 42; вул.Суворова Олександра, вул.Федьковича Юрія, вул.Халтуріна Степана, вул.Хортицька, вул.Черняхівського Івана генерала, вул.Шкіля Василя, вул.Щербанюка Олександра, пров.Ашгабадський, пров.Гончарова Івана, пров.Запорізький, пров.Халтуріна Степана, пров.Хортицький, пров.Чапаєва Василя 2, просп.Незалежності: 84Б, 84В, 86, 86А, 86Б, 86В, 86Г, 88А, 88Б, 88В, 90, 90А, 90Б, 90В, 90Г, 90Д, 90Е, 90Є, 90К, 92А, 92Б, 92В, 92Г, 92Д, 92З;

вул.Головна, 100 (Комунальна медична установа “Міська клінічна лікарня №3”); вул.Федьковича Юрія, 50 (Чернівецький обласний клінічний ендокринологічний диспансер)

16015

60

м.Чернівці – вул.Аркадія Гайдара, вул.Брянська, вул.Героїв Майдану: 77Б к.1–77В к.2; вул.Головна: 128, 130, 132, 132А, 132Б, 134, 134А, 138, 138А, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 158, 158А, 160; вул.Комарова Володимира: 10, 12, 14, 16, 18; вул.Максимовича Євгена: 5–19; вул.Миколайчука Івана, вул.Мусоргського Модеста, вул.Небесної Сотні: 4А, 10–28; вул.Полетаєва Федора: 4–4А, 6–6Г, 8–25; вул.Стеф’юка Євгена, вул.Сулеймана Стальського, просп.Незалежності: 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 56Б, 58, 58А, 60, 64, 64А, 66, 68А, 68Б, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84А, 91, 91А, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123;

вул.Максимовича Євгена, 6 (Державна комунальна медична установа "Міський протитуберкульозний диспансер"); вул.МусоргськогоМодеста, 2 (Обласна психіатрична лікарня)

15042

61

м.Чернівці – вул.Алма-Атинська: 7–15; вул.Гадяцька, вул.Героїв Майдану: 47–47А, 49, 51, 53–61Г, 63–63А, 65–65А, 69, 75Б–75В, 77–77А к.1, 77Г, 79, 81, 83–87Г, 89, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103А–103Г, 130–190Г, 226, 228,230, 242; вул.Естонська, вул.Ізюмська, вул.Канівська, вул.Ковельська, вул.Козелецька, вул.Комарова Володимира: 15, 17, 19/21–31Б, 32–54; вул.Кошового Олега, вул.Лисянська, вул.Лохвицька, вул.Марморозька, вул.Олекси Романця, вул.Охтирська, вул.Рівненська, вул.Сторожинецька: 41, 43–192; вул.Челябінська, вул.Чугуївська, вул.Шухевича Романа, вул.Ялтинська, пров.Марморозький, пров.Челябінський, проїзд Челябінський, просп.Незалежності: 92Е, 92Ж, 92І, 92К, 94, 108, 110, 110А, 112, 114, 114А, 116, 116Б, 116Е, 125, 127;

вул.Рівненська, 2 (Міська комунальна медична установа “Клінічний пологовий будинок №2”); вул.Героїв Майдану, 226 (Державний заклад “Вузлова клінічна лікарня” ст.Чернівці ДТГО “Львівська залізниця”); вул.Героїв Майдану, 228 (Сектор медичного обслуговування УМВС України в Чернівецькій обл.); вул.Героїв Майдану, 230 (Чернівецький обласний клінічний кардіологічний диспансер); вул.Героїв Майдану, 242 (Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер)

16734

62

м.Чернівці – бульв.Героїв Сталінграду: 9А; вул.Вільнюська, вул.Воробкевича Сидора: 1–11А; вул.Героїв Майдану: 107–109, 111–111Д, 113, 115; вул.Головна: 162, 178, 180, 188, 190, 190А, 192, 196, 204Б, 204В, 204Г; вул.Ентузіастів: 4, 8; вул.Івасюка Володимира: 1–3Г; вул.Комарова Володимира: 2–9А/Б, 11–11Б, 13–13Б, 31В–31Д; вул.Південно-Кільцева: 1–1Б, 3–7, 10Б, 12А, 25–29; вул.Полетаєва Федора: 5, 7; пров.Ентузіастів, проїзд Парковий

вул.Південно-Кільцева, 1А (Комунальна медична установа “Міська клінічна лікарня №2”)

14270

63

м.Чернівці – бульв.Героїв Сталінграду: 2–9, 10–24; вул.Воробкевича Сидора: 13–33; вул.Головна: 204Д, 204Е, 206, 208, 210, 212А, 212Б, 216, 216Б, 218, 220, 222, 224, 226, 226А, 248; вул.Ентузіастів: 5–7, 9–27; вул.Івасюка Володимира: 6–17; вул.Південно-Кільцева: 1В, 9–9В, 11–11А, 19–23, 31; вул.Татарбунарська, пров.Коровійський

15037

64

м.Чернівці – вул.Алексєєва Петра, вул.Алма-Атинська: 1–5; вул.Альпійська, вул.Ангарська, вул.Астраханська, вул.Бабинська, вул.Банилівська, вул.Берегометська, вул.Березівська, вул.Білгородська, вул.Білецька, вул.Білостоцька, вул.Благоєва Димитра, вул.Борзенська, вул.Будного Степана, вул.Бузкова, вул.Бучевського Епамінонди, вул.Васильченка Степана, вул.Вашківська, вул.Вербова, вул.Веренчанська, вул.Весняна, вул.Вижницька, вул.Вільшанська, вул.Владивостоцька, вул.Воронезька, вул.Ворошиловградська, вул.Ганни Барвінок, вул.Героїв Майдану: 75, 77А к.2; вул.Гетьмана Андрія генерала, вул.Глибоцька, вул.Глинницька, вул.Гомельська, вул.Горіхівська, вул.Грузинська, вул.Давидівська, вул.Дзержика Корнелія, вул.Димківська, вул.Дихтинецька, вул.Довгопільська, вул.Донецька, вул.Дорошівська, вул.Євпаторійська, вул.Єсеніна Сергія, вул.Задубрівська, вул.Заліщицька, вул.Замостянська, вул.Зарожанська, вул.Заставнянська, вул.Затишна, вул.Звенигородська, вул.Звенячинська, вул.Іванківська, вул.Іліуци Веніаміна, вул.Іркутська, вул.Іспаська, вул.Казанська, вул.Калузька, вул.Карапчівська, вул.Каспрука Павла, вул.Каховська, вул.Квіткова, вул.Кельменецька, вул.Київська: 2, 4, 6–6А, 8–8А, 10–10Б, 12–50; вул.Кисилівська, вул.Кисловодська, вул.Кілару Іона, вул.Ковалевської Софії, вул.Комарівська, вул.Костянтина Станіславського, вул.Краєвидна, вул.Краматорська, вул.Красногорівська, вул.Краснодонська, вул.Кременецька, вул.Кронштадтська, вул.Курильська, вул.Курська, вул.Ладозька, вул.Лазурна, вул.Ленківська, вул.Липканська, вул.Литвинчука Анатолія, вул.Литовська, вул.Лозівська, вул.Лужанська, вул.Луковецька, вул.Ляйцнера Йозефа, вул.Макіївська, вул.Мамаївська, вул.Марка Черемшини, вул.Мартовича Леся, вул.Межибрідська, вул.Мізюна Григорія, вул.Міліївська, вул.Моторна, вул.Мукачівська, вул.Мурманська, вул.Неполоківська, вул.Ніщинського Павла, вул.Онезька, вул.Оршівська, вул.Паризької Комуни, вул.Перекопська, вул.Перлинна, вул.Петрашевського Михайла, вул.Плосківська, вул.Погорілівська, вул.Подільська, вул.Попова Олександра, вул.Прикарпатська, вул.Прилуцька, вул.Прип’ятська, вул.Профспілкова, вул.Путильська, вул.Ранкова, вул.Рибалка Павла маршала, вул.Рибінська, вул.Рогізнянська, вул.Ростицька, вул.Рошівська, вул.Садгірська, вул.Самаркандська, вул.Саратовська, вул.Селятинська, вул.Сергіївська, вул.Синявського Антона, вул.Січових стрільців, вул.Сокирянська, вул.Сонячна, вул.Сорочинська, вул.Сочинська, вул.Ставчанська, вул.Стрийська, вул.Суховерхівська, вул.Тарасівська, вул.Тбіліська, вул.Теребовлянська, вул.Тимірязєва Климента, вул.Томська, вул.Тополина, вул.Топорівська, вул.Фабріціуса Яна, вул.Фіалкова, вул.Ходорівська, вул.Хрещатинська, вул.Цецинська, вул.Чайкіної Лізи, вул.Червоної Рути, вул.Червонофлотська, вул.Черемшинова, вул.Шипинська, вул.Шишківська, вул.Шубранецька, вул.Якова Степового, вул.Ярославська, вул.Ясенева, вул.Яснополянська, пров.Берегометський

14521

 

 

 

Голова

Чернівецької ОВК

 

 

 

Каспрук М.С.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

МП

 

 

 

Секретар

Чернівецької ОВК

 

 

 

Солонський Я.Г.

(назва територіальної виборчої комісії)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

                                                                                                                                

 

 

"18"       вересня     2015 року

 


Розробник - 
IMENA.ua