Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Діяльність ради >  Антикорупційна діяльність >  Запобігання проявам корупції

Діяльність ради

Запобігання проявам корупції

Повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» можна надіславши лист на захищену електронну адресу korup@oblrada.cv.ua

Лінія антикорупційного зв’язку, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: (0372) 55-91-06, 0983561235 (режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок-четвер: з 08 год. до 17 год., п’ятниця: з 08 год. до 15 год. 45 хв., з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.)

Інформація у повідомленні має містити одну або декілька з таких ознак:

 • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
 • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
 • порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна;
 • порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
 • порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;
 • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
 • порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;
 • порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;
 • порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

 • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
 • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
 • прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

*інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції», яке подається через офіційний веб-сайт, загальну та захищену електронну пошту Чернівецької обласної ради, з підписом у сканованому вигляді.


НАКАЗ від 23.07.2021  № 449/21 "Про затвердження форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та Порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"


Розпорядження про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Чернівецької обласної ради (завантажити/переглянути)


Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Чернівецької обласної ради (завантажити/переглянути)


РОЗ’ЯСНЕННЯ 13.02.2020 № 1  Щодо застосування окремих положень Закону України Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (завантажити/переглянути)


РОЗ’ЯСНЕННЯ 01.04.2020 № 2  Щодо застосування окремих положень Закону України Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (завантажити/переглянути)


РОЗ’ЯСНЕННЯ 03.02.2021 Щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації та внесення суттєвих зміни в майновому стані) (завантажити/переглянути)


Форма декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (завантажити/переглянути)


Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані субєкта декларування (завантажити/переглянути)


Законодавство для викривачів

Розробник - 
IMENA.ua