Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звіт депутата обласної ради Волошенюк М.В.

Прес-центр

Трибуна депутата

Звіт депутата обласної ради Волошенюк М.В.  |  Звіт

Назва теми

Звіт
депутата Чернівецької обласної ради VII  скликання
Волошенюк Марини Віталіївни
за період з 01.01.2017
по 31.12.2017

  Відповідно до Конституції України,  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» у 2017 році взяла участь в роботі пленарних засідань сесій обласної ради і засіданнях постійної комісії з питань приватизації та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

З метою захисту інтересів територіальної громади мною проведено 27  прийомів громадян, на яких розглянуто  пропозиції, звернення, заяви, скарги з питань життєдіяльності.

Задля забезпечення їх оперативного вирішення підготувала 31 депутатське звернення. З них:

·        14 з питань щодо надання матеріальної допомоги;

·        1 -  щодо виплати заробітної плати медичному персоналу Берегометської лікарні Червоного Хреста в розмірі 500 тисяч гривень;

·        1 -  щодо розчистки русла річки Бережниця в с. Слобода-Банилів Вижницького району;

·        1 - щодо розчистки русла річки Бережниця в с. Замостя Вижницького району;

·        3 - щодо проведення реставрації вікон об'єкта культурної спадщини - церкви Успіння Пресвятої Богородиці у с. Волока Вижницького району;

·        2 - щодо захисту інтересів територіальної громади у сфері користування землею в с. Чорногузи Вижницького району;

·        2 - щодо встановлення нових електричних опор у с. Волока Вижницького району;

·        1 - щодо надання інформації про комплексну оцінку соціально-економічного розвитку м. Чернівці;

·        1 - щодо проведення капітального ремонту Будинку культури у
с. Замостя Вижницького району;

·        1 - щодо облаштування автобусної зупинки у с. Замостя Вижницького району;

·        1 - щодо придбання Булерьяна "Buller" для опалення Будинку культури у с. Замостя Вижницького району;

·        1 - щодо врегулювання роботи з приводу обрізання дерев с. Замостя Вижницького району;

·        2 - щодо опублікування на сайті Чернівецької обласної ради та в газеті «Вижницькі обрії» особистого графіку прийому громадян.

Відповідно до Положення про депутатський фонд мною використано з депутатського фонду, в повному обсязі, 15 000 грн. на соціальну підтримку малозабезпечених громадян.

Упродовж звітного періоду активно комунікувала з громадою, зокрема,  на своєму виборчому окрузі і поза його межами, брала участь у круглих столах різної тематики, благодійних акціях,  масових заходах вшанування пам’яті та різних мітингах на площах міста Чернівці, а також проводила зустрічі з керівництвом державних органів з метою обговорення перспектив розвитку та благоустрою Буковини. Крім того,  проводила зустрічі з активом партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»  задля налагодження співпраці та подальшої координації роботи.

Розробник - 
IMENA.ua