Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звіт депутата обласної ради Годнюк Л.О.

Прес-центр

Трибуна депутата

Звіт депутата обласної ради Годнюк Л.О. |  Звіт

Назва теми

ЗВІТ

ДЕПУТАТА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

VII СКЛИКАННЯ

ГОДНЮК ЛЮБОВІ ОЛЕКСІЇВНИ

ЗА ПЕРШИЙ РІК ДЕПУТАТСЬКОЇ РОБОТИ

( жовтень  2015 р. – грудень 2016 р.)

 

Годнюк Любов Олексіївна – обрана депутатом Чернівецької обласної ради VII скликання, безпартійна, член депутатської фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», входжу до колегії Чернівецької обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, заступник голови конкурсної комісії Чернівецької обласної ради, член колегії департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

           Відстоювати інтереси виборців в обласному парламенті, бути їхнім представником, партнером, потужним голосом, який почують, підтримувати навчальні заклади, талановиту молодь, відстоювати престиж учителя, піднімати рівень медицини і культури, допомагати найнезахищенішим верствам населення, дітям-сиротам, школам-інтернатам, працювати для людей і во ім’я людей – таку мету ставила перед собою, балотуючись у депутати Чернівецької обласної ради.

          Нині, як депутат обласної ради кожну третю середу місяця веду прийом громадян в  населених пунктах мого округу, а це м. Хотин, с. Данківці, с. Каплівка та с. Анадоли.

За перший рік депутатської роботи до мене звернулося більше 200-т буковинців з проханнями допомогти у вирішенні проблемних питань, основні з яких стосувалися: медичного забезпечення, довозу дітей до школи, земельних питань, руху маршрутних автобусів, а також покращення соціальної інфраструктури району.

Враховуючи численні заяви та звернення громадян як депутат обласної ради, скерувала понад три десятки особистих та колективних депутатських звернень у відповідні установи: Чернівецьку ОДА, Хотинську РДА, ГУ Національної поліції, ПАТ «Чернівцігаз», Прокуратуру Чернівецької області, УДППЗ «Укрпошта», Службу автомобільних доріг у Чернівецькій області, Департамент соціального захисту, Департамент освіти і науки, Управління пенсійного фонду та ін.

З жовтня 2015 року по грудень 2016 рік  брала активну участь у засіданнях 7-ми колегій  та 10-ти сесіях Чернівецької обласної ради. Не пропустила жодного засідання.

За звітний період зареєстровано і подано три депутатські запити, які мали позитивні вирішення.

В медичній галузі – домоглася виділення коштів з обласного бюджету для Хотинського відділення Чернівецького обласного центру служби крові на погашення боргу перед  ДП «Реєстраційний центр МОЗ України» за проведення експертизи реєстраційних документів на препарат «Розчин альбуміну людини 10%» з метою одержання реєстраційного посвідчення.

В освітній сфері – прийнятий запит і вирішено питання щодо заміни вікон в Каплівській ЗОШ I-II ступенів.

У соціальній сфері – для забезпечення потреб населення домоглася відновлення руху транспортного маршруту Хотин – Атаки – Жванець.

З особистого депутатського фонду витратила 10 тис. грн.  для надання матеріальної допомоги (на підставі письмових звернень та супровідних документів громадян).

•        2 тисячі гривень – Галак С.О. -  м Хотин;

•        1 тисяча гривень – Погоріловський В.Ф. –  Хотинський район;

•        2 тисячі гривень – Толошняк П.Р. -  м. Чернівці;

•        1 тисяча гривень - Малиш В.С. – м. Чернівці;

•        2 тисячі гривень – Ткачук Л.В. – Глибоцький район;

•        1 тисяча гривень – Фурлет Є.О. – Хотинський район;

•        1 тисяча гривень – Рабуць Ю.І. – м. Чернівці.

Брала участь у спільному засіданні депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, яке відбулося у м. Сучаві (Румунія) 21 жовтня 2016р. Також взяла участь у першій зустрічі жінок-депутатів Чернівецької обласної та жінок-радників Сучавської повітової та міської рад.

Беру участь у сесіях Хотинської районної ради. Входжу до складу робочої групи з питань оптимізації ліжкового фонду лікувально-профілактичних закладів області. Неодноразово організовувала спільні наради та зустрічі у Хотинській ЦРЛ, Департаменті охорони здоров’я, Хотинському відділенні служби крові, а також брала участь у багатосторонній зустрічі, щодо оптимізації та збереження Хотинського сільськогосподарського технікуму. Спілкуючись з працівниками медичної, освітньої, соціальної та культурної сфери, вивчаю нагальні проблеми, допомагаю їх вирішувати.

Підтримувала Хотинську громаду під час акцій протесту та Народного Віче, які відбувалися в лютому 2016 року в місті Хотин, як результат, запропонувала план вирішення проблеми.

Разом з головою Чернівецької обласної ради привітала з днем Святого Миколая вихованців Хотинської школи-інтернат №2, тоді й започаткувала премію найуспішнішому учневі школи-інтернат №2. А влітку було виділено кошти з обласного бюджету  на добудову просвітницького центру школи-інтернат №2.

Започаткувала проект «Крок до професії», у якому взяли участь учні Хотинської гімназії та Данковецького НВК. У рамках проекту, діти відвідали обласний центр та ознайомилися з провідними навчальними закладами краю.

Організувала пізнавально-краєзнавчу екскурсію у місті Чернівці для учнів Хотинської ЗОШ №1.

Напередодні Дня Перемоги привітала ветеранський хор «Оберіг» м. Хотин.

Сприяю розвитку культури і мистецтва в окрузі:  підтримую  осередок козацького молодіжного руху Хотинщини - рій «Хотинські козаки» імені Ю. Кушніра Хотинської ЗОШ №5. З задоволенням відгукуюсь на запрошення  виступів зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» та колективу сучасного танцю «Top-dance». Також особисто привітала із 10-ти річним ювілеєм хорео­графічний колектив «Сяйво» Хотинської гімназії.

Зініціювала, започаткувала та організувала у Хотині фестивалі – «Заспівай родино», до Дня матері та «Хотин talant-fest»,  до Міжнародного дня захисту дітей.

Велелюдне фестивальне дійство «Заспівай родино», огорнуте єднанням і чуттям згуртованої, дружньої родини Хотинщини, утверджувало патріотизм, волелюбність, національну гідність. Разом з Народними артистами України Оксаною Савчук, Іваном Кавацюком (дуетом «Писанка»), Заслуженим артистом України Василем Данилюком на одній сцені виступали талановиті митці Хотинщини – від найменших до найстарших.

Учасники фестивалю віддали шану усім, хто відстоював і відстоює нашу незалежність на Сході України. І оживали на екрані герої Хотинської землі, сини, яких не дочекались матері, а трепетно-зворушливі «Мальви» оповиті мелодією скорботної любові, кланялись матерям і воздавали вічну шану синам. Об’єднані вірою у завтрашній день, любов’ю до героїв, громада Хотинського району долучилась до збору коштів для волонтерів, аби допомогти нашим військовослужбовцям.

В Міжнародний день захисту дітей у Хотині від будинку школяра сотні і сотні дітей із десятиметровим національним стягом, співаючи українських пісень, пройшлись урочистою, фестивальною ходою вулицями міста до Будинку народної творчості та дозвілля, де відбулося феєричне шоу «Хотин talant-fest 2016». Свято талантів зібрало на одній сцені біля 400-х юних виконавців, які зачаровували своєю хореографічною майстерністю, проникливим вокалом та високопрофесійними музичними композиціями.

Під час фестивалю була організована благодійна акція для учнів шкіл-інтернатів. Юні таланти не забули цього дня і про своїх ровесників зі Сходу України, присвятивши їм окремі хореографічні  композиції, та пісні з життєстверджуючою назвою: «Я вірю в мир на землі».

Постійно підтримую та відвідую спортивні змагання, що відбуваються в моєму окрузі. Сприяю розвитку та популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді Хотинщини.

В День знань привітала школярів Хотинського НВК «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа I ступеня»,  а також учнів школи-інтернат №2 та школи-інтернат №1.

Стала учасником благодійної акції «Допоможемо дитині почути світ», та зустрілася з учасниками шкільного телебачення Хотинської гімназії.

Постійно допомагаю та відвідую школи-інтернати у Хотині. Разом із громадськими активістами, до дня міста Хотин, учням шкіл-інтернатів №1 та  №2 передали одяг, взуття, продукти, книги, та іграшки, також посприяла у побудові альтанки для дітей школи-інтернат № 1.

З нагоди Дня Збройних Сил України, разом з вихованцями Хотинського будинку школяра, організували концертну програму для воїнів АТО та ветеранів у Чернівецькому військовому госпіталі.

За рік депутатської роботи налагоджена тісна співпраця з головою та депутатами м. Хотин, а також головами сільських рад мого округу.

Як голова постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області сприяю ефективній роботі комісії. Протягом жовтня 2015 року  – грудня 2016 року організувала 14 засідань постійної депутатської комісії. Багато питань стосувалися укладання, розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, а також, контролю за станом виконання договорів оренди щодо цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів і нерухомого майна, договорів передачі майна під заставу, позички згідно із затвердженими обласною радою відповідними порядками та умовами.

 Регулярно проводжу огляд комунальних закладів Чернівецької області. Входжу до багатьох тимчасових робочих груп, які утворені для вивчення чи аналізу спірних питань, що виникають під час роботи постійних комісій Чернівецької обласної ради.     

            Контакти для звернень, зауважень та пропозицій щодо депутатської діяльності:

Годнюк Любов Олексіївна – депутат Чернівецької обласної ради VII скликання, директор виконавчий (директор Філії ПАТ «НСТУ» "Чернівецька регіональна дирекція"), Заслужений журналіст України.

Робоча адреса:

58001, м. Чернівці, вул. Головна, 91-А,

телефон робочий 52-47-83,

факс: 55-06-75. e-mail – godniuk_liubov@ukr.net 

У соціальній мережі facebook – Любов Годнюк.

Розробник - 
IMENA.ua