Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звіт депутата обласної ради Волошенюк М.В.

Прес-центр

Трибуна депутата

Звіт депутата обласної ради Волошенюк М.В. | 

Назва теми

Звіт
депутата Чернівецької обласної ради VI
I  скликання
Волошенюк Марини Віталіївни
за
період з 01.12.2015 р. – 01.10.2016 р.


       Відповідно до Конституції України,  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» у 2016 році взяла участь в роботі всіх пленарних засідань сесій обласної ради і засіданнях постійної комісії з питань приватизації та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Відповідно до обов’язків, повноважень депутата обласної ради, з метою захисту інтересів територіальної громади та її частини – виборців свого
  виборчого округу, мною, як представником інтересів територіальної громади проведено 19  прийомів з виборцями району, на яких розглянуто  пропозиції, звернення, заяви, скарги членів територіальної громади з питань життєдіяльності та вирішення особистих проблем.
       Задля забезпечення їх оперативного вирішення підготувала 18 депутатських звернень. З них: 14 з питань щодо надання матеріальної допомоги; 1 -
щодо встановлення нових електричних опор на вул. Губарівська, 90-93 с. Карапчів Вижницького району; 1- щодо розчистки русла річки Бережниця у с. Слобода-Банилів Вижницького району; 1- щодо надання лісодеревини хвойних порід для будівництва роздягальні на стадіоні с. Слобода-Банилів Вижницького району; 1 - щодо врегулювання роботи з приводу обрізання плодових дерев у с. Карапчів Вижницького району.

       Відповідно до Положення про депутатський фонд, мною використано з депутатського фонду 8500 грн. на соціальну підтримку малозабезпечених громадян: Бигар О.Я. – 500 грн.; Зінченко Л. І. – 500 грн.; Борсук М. А. – 1000 грн.;  Липованчук Т. П. – 1000 грн; Понич Л. М. – 1000 грн.; Ткачук Л.В. – 1000 грн. Лазурко Л.І. – 1000 грн. Грижук О.І. – 1000 грн. Чорногуз Г.І. – 1500 грн.

       Упродовж звітного періоду активно комунікувала з громадою, зокрема,  на своєму виборчому окрузі, і поза його межами, брала участь у круглих столах різної тематики, благодійних акціях,  масових заходах вшанування пам’яті та різних мітингах на площах міста Чернівці, а також проводила зустрічі з керівництвом державних органів з метою обговорення перспектив розвитку та благоустрою Буковини. Крім того проводила зустрічі з активом партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»  задля налагодження співпраці та подальшої координації роботи.

 

Розробник - 
IMENA.ua