Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звіт депутата обласної ради Волошенюк М.В.

Прес-центр

Трибуна депутата

Звіт депутата обласної ради Волошенюк М.В. | 

Назва теми

Звіт
депутата Чернівецької обласної ради VI
I  скликання
Волошенюк Марини Віталіївни
за
період з 01.12.2015 р. – 01.10.2016 р.


       Відповідно до Конституції України,  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» у 2016 році взяла участь в роботі всіх пленарних засідань сесій обласної ради і засіданнях постійної комісії з питань приватизації та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Відповідно до обов’язків, повноважень депутата обласної ради, з метою захисту інтересів територіальної громади та її частини – виборців свого
  виборчого округу, мною, як представником інтересів територіальної громади проведено 19  прийомів з виборцями району, на яких розглянуто  пропозиції, звернення, заяви, скарги членів територіальної громади з питань життєдіяльності та вирішення особистих проблем.
       Задля забезпечення їх оперативного вирішення підготувала 18 депутатських звернень. З них: 14 з питань щодо надання матеріальної допомоги; 1 -
щодо встановлення нових електричних опор на вул. Губарівська, 90-93 с. Карапчів Вижницького району; 1- щодо розчистки русла річки Бережниця у с. Слобода-Банилів Вижницького району; 1- щодо надання лісодеревини хвойних порід для будівництва роздягальні на стадіоні с. Слобода-Банилів Вижницького району; 1 - щодо врегулювання роботи з приводу обрізання плодових дерев у с. Карапчів Вижницького району.

       Відповідно до Положення про депутатський фонд, мною використано з депутатського фонду 8500 грн. на соціальну підтримку малозабезпечених громадян: Бигар О.Я. – 500 грн.; Зінченко Л. І. – 500 грн.; Борсук М. А. – 1000 грн.;  Липованчук Т. П. – 1000 грн; Понич Л. М. – 1000 грн.; Ткачук Л.В. – 1000 грн. Лазурко Л.І. – 1000 грн. Грижук О.І. – 1000 грн. Чорногуз Г.І. – 1500 грн.

       Упродовж звітного періоду активно комунікувала з громадою, зокрема,  на своєму виборчому окрузі, і поза його межами, брала участь у круглих столах різної тематики, благодійних акціях,  масових заходах вшанування пам’яті та різних мітингах на площах міста Чернівці, а також проводила зустрічі з керівництвом державних органів з метою обговорення перспектив розвитку та благоустрою Буковини. Крім того проводила зустрічі з активом партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»  задля налагодження співпраці та подальшої координації роботи.

 

Розробник - 
IMENA.ua