Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звернення щодо добудови додаткових приміщень Коровійського ДНЗ

Прес-центр

Трибуна депутата

Звернення щодо добудови додаткових приміщень Коровійського ДНЗ |  Звернення

Назва теми

№001                                                                           "23" грудня  2015р.

 

 

Народному депутату України

Бурбаку  М.Ю.

 

Депутатське звернення

 

 

Згідно попереднього переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році в Чернівецькій області, передбачено добудова додаткових приміщень Коровійського ДНЗ для двох груп загальною площею 815,45 кв. м., за адресою: Чернівецька область, Глибоцький район, с. Коровія,

Кошторисна вартість об`єкта складає 4 125 218,00 грн.

Обсяг фінансування у 2016 році передбачений у розмірі 1 556 840,00 грн, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 1 401 156,00 грн.

Згідно стратегії розвитку Чернівецької області та плану заходів з її реалізації на 2016 рік, даний проект будівництва спрямований на розвиток системи освіти.

На підставі вищевикладеного,  керуючись статтею 10 та статтею 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути дане звернення, передати його на розгляд бюджетного комітету, включити мою пропозицію до проекту бюджету України 2016 року та повідомити мене про результати розгляду звернення.

 

 

 

 

Депутат

Чернівецької обласної ради                                       Грижук В.І.

Розробник - 
IMENA.ua