Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звернення щодо реконструкції з добудовою патолого-анатомічного корпусу онкологічного диспансеру

Прес-центр

Трибуна депутата

Звернення щодо реконструкції з добудовою патолого-анатомічного корпусу онкологічного диспансеру |  Звернення

Назва теми

№001                                                                           "23" грудня  2015р.

              

 

Народному депутату України

 Федоруку М.Т.

                               

Депутатське звернення

 

 

Згідно попереднього переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році в Чернівецькій області, передбачено реконструкцію з добудовою патолого-анатомічного корпусу онкологічного диспансеру за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 242,  площею           233,22 кв.м.

Кошторисна вартість об`єкта складає 14 508 825,00 грн.

Обсяг фінансування у 2016 році передбачений у розмірі 6 372 422,00 грн, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 5 735 180,00 грн.

Згідно стратегії розвитку Чернівецької області та плану заходів з її реалізації на 2016 рік, даний проект реконструкції з добудовою спрямований на розвиток системи охорони здоров`я.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 10 та статтею 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути дане звернення, передати його на розгляд бюджетного комітету, включити мою пропозицію до проекту бюджету України 2016 року та повідомити мене про результати розгляду звернення.

 

 

 

Депутат  Чернівецької обласної ради                             Крохмаль В.Д.

Розробник - 
IMENA.ua