Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звернення щодо будівництва каналізаційного колектора

Прес-центр

Трибуна депутата

Звернення щодо будівництва каналізаційного колектора |  Звернення

Назва теми

№001                                                                           "23" грудня  2015р.

              

Народному депутату України

 Бурбаку  М.Ю.

                               

Депутатське звернення

 

 

 

Згідно попереднього переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році в Чернівецькій області, передбачено Будівництво каналізаційного колектора по вул. Спортивній, вул. Кіцманській, вул. Колганова в м.Заставна Чернівецької області. Кошторисна вартість об`єкта складає 3 999 994,00 грн.

Обсяг фінансування у 2016 році передбачений у розмірі 3 999 994,00 грн, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 3 597 294,00 грн.

Згідно стратегії розвитку Чернівецької області та плану заходів з її реалізації на 2016 рік, даний проект будівництва спрямований на розвиток інженерної інфраструктури, підвищення якості комунальних послуг.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 10 та статтею 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути дане звернення, передати його на розгляд бюджетного комітету, включити мою пропозицію до проекту бюджету України 2016 року та повідомити мене про результати розгляду звернення.

 

 

 

Депутат

Чернівецької обласної ради                                       Апостолюк І.В.

 

 

 

Розробник - 
IMENA.ua