Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Трибуна депутата >  Звернення щодо реконструкції будівлі Чернівецького обласного перинатального центру

Прес-центр

Трибуна депутата

Звернення щодо реконструкції будівлі Чернівецького обласного перинатального центру |  Звернення

Назва теми

№001                                                                           "23" грудня  2015р.

              

Народному депутату України

Бурбаку  М.Ю.

                               

Депутатське звернення

 

 

Згідно попереднього переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2016 році в Чернівецькій області, передбачено реконструкцію будівлі Чернівецького обласного перинатального центру, структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м.Чернівці.

Кошторисна вартість об`єкта складає 79 211 686,00 грн.

Обсяг фінансування у 2016 році передбачений у розмірі 33 645 456,00 грн, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 30 280 911,00 грн.

Згідно стратегії розвитку Чернівецької області та плану заходів з її реалізації на 2016 рік, даний проект будівництва спрямований на розвиток системи охорони здоров`я.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтею 10 та статтею 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути дане звернення, передати його на розгляд бюджетного комітету, включити мою пропозицію до проекту бюджету України 2016 року та повідомити мене про результати розгляду звернення.

 

 

 

Перший заступник голови

Чернівецької обласної ради

Депутат  Чернівецької обласної ради                             Маковецька І.С.

Розробник - 
IMENA.ua