Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...

Мельничук Віталій Кузьмич

Біографія

                                           Біографія

                        заступника голови обласної ради Мельничука В.К.

Мельничук Віталій Кузьмич народився 21 квітня 1967 року в с. Рідківці Новоселицького району Чернівецької області. Громадянин України, в Україні проживає постійно. Не судимий.

У 1984 році закінчив Рідківську середню школу, отримавши середню освіту. Цього ж року вступив на математичний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича.

Освіта Вища, закінчив математичний факультет Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича за спеціальністю математик, вчитель математики.

Трудову діяльність розпочав у 1986 році в Чернівцях на гумовзуттєвому заводі (на даний момент ТОВ «Розма») пресувальником-вулканізаторником. З 1988 року перейшов на роботу на завод «Гравітон» оператором ЕОМ, а далі обіймав посаду програміста в лабораторії у відділі Головного технолога.

       З 19 жовтня 1996 року по 23 грудня 2012 займався підприємницькою діяльністю на території МТК «Калинівський ринок».

       З 15 січня 2013 року по 20 серпня 2014 року працював помічником-консультантом Народного депутата України Зелика Руслана Богдановича, був зареєстрований у відділі кадрів Верховної Ради України.

       З 21 серпня 2014 року тимчасово не працював.

       17 грудня 2015 року на 2-й сесії VII скликання обраний заступником Голови Чернівецької обласної ради та по цей час працює на цій посаді.

Громадською роботою займається з 2001 року, Голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» з 15 травня 2004 року по 23 січня 2016 року.

        З 18 липня 2017 року обраний Головою обласного комітету Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» та виконує цю громадську роботу по цей час.

        Депутат Чернівецької обласної ради VI скликання з листопада 2010 року, депутат Чернівецької обласної ради VII скликання з листопада 2015 року.

        Член ВО «Свобода».

Одружений, дружина - Мандрик-Мельничук Марія Вікторівна, син -Мельничук Ілля Віталійович, 1992 року народження; син - Мельничук Микола Віталійович, 1995 року народження; донька - Мельничук Анна Віталіївна, 1996 року народження; донька - Мельничук Богдана Віталіївна, 2010 року народження.

На даний час зареєстрований в с. Рідківці Новоселицького району Чернівецької області, фактично проживає в м. Чернівці.

 

 
Розробник - 
IMENA.ua