Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  Економіка області в період світової фінансової кризи

Прес-центр

Новини

10.12.2008 10:43

Економіка області в період світової фінансової кризи |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

На засіданні робочої групи з розробки регіональних заходів з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку області під головування заступника голови обласної ради Тодора ГУЦУЛЯКА та заступника начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Людмили ПАНОВОЇ депутати крайового парламенту, науковці, керівники облпрофради та представники громадських об'єднань підприємців внесли свої пропозиції щодо запобігання негативному впливові кризових явищ на соціально-економічну ситуацію в області. Зокрема, голова постійної комісії обласної ради з питань економіки, бюджету та інвестицій Тамара СЕМЕНОВИЧ внесла пропозицію надати системного характеру моніторингу зростання цін на регіональному ринку, дати прогнозну оцінку економічному розвиткові області у першому кварталі 2009 року, зокрема щодо можливого приросту (зниження) обсягів виробництва основних видів промислової та сільськогосподарської продукції, індексу споживчих цін на продукти харчування. Голова постійної комісії з питань промислової політики, паливно-енергетичного комплексу та розвитку підприємництва Франц ФЕДОРОВИЧ висловився на користь встановлення галузевого контролю економічної ситуації в динаміці, а також наголосив на необхідності зваженого та адресного підходу до впровадження запропонованої десятивідсоткової економії енергоресурсів державними установами, закладами та організаціями.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua