Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Про видобувний потенціал області говорили сьогодні під час робочої зустрічі Олексія Бойка та Романа Опімаха

Прес-центр

Новини

28.12.2021 14:33

Про видобувний потенціал області говорили сьогодні під час робочої зустрічі Олексія Бойка та Романа Опімаха |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Про видобувний потенціал області говорили сьогодні під час робочої зустрічі Олексія Бойка та Романа Опімаха. 

Сьогодні, 28 грудня, голова обласної ради Олексій Бойко, під час робочого візиту до столиці України, зустрівся з головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом. Сторони обговорили ситуацію у сфері надрокористування в області, проблемні питання та перспективи економічного зростання.

Окрім цього порушили питання щодо подальшої долі бальнеологічного санаторію «Брусниця», а саме можливість отримання ліцензії для повноцінного функціонування закладу. Відтак під час конструктивної зустрічі сторони висловили сподівання на подальшу співпрацю.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua