Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Постійні комісії >  Постійна депутатська комісія Чернівецької обласної ради з питань інвестицій, проєктів регіонального розвитку та транскордонного співробітництва під керівництвом Олексія Грушка сьогодні, 8 грудня, розглянула низку важливих для громади питань

Прес-центр

Новини

08.12.2021 15:24

Постійна депутатська комісія Чернівецької обласної ради з питань інвестицій, проєктів регіонального розвитку та транскордонного співробітництва під керівництвом Олексія Грушка сьогодні, 8 грудня, розглянула низку важливих для громади питань |  Постійні комісії

Тема новини: Назва теми

Постійна депутатська комісія Чернівецької обласної ради з питань інвестицій, проєктів регіонального розвитку та транскордонного співробітництва під керівництвом Олексія Грушка сьогодні, 8 грудня, розглянула низку важливих для громади питань.

Зокрема, учасники чергового засідання розглянули зміни до цьогорічного бюджету області, а також план роботи обласної ради на наступний рік.

Крім того, члени комісії обговорили низку звернень обласних комунальних закладів охорони здоров’я: Чернівецької обласної клінічної лікарні, перинатального центру, лікарні швидкої медичної допомоги та Буковинського центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua