Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  З нагоди дня народження Олексій Бойко привітав заступницю начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області

Прес-центр

Новини

08.12.2021 12:12

З нагоди дня народження Олексій Бойко привітав заступницю начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, з нагоди ювілею голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко нагородив Почесною грамотою обласної ради Чернівчан Наталію Василівну - заступницю начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області.  

Зі словами щирої поваги та вдячності за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток податкової служби та активну громадянську позицію Олексій Бойко з найкращими привітаннями звернувся до Наталії Чернівчан та побажав, аби досвід щоденно збагачувався, а нові перспективи та проекти постійно з’являлись.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua