Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Чернівецька обласна рада проситиме в органів центральної влади збільшення фінансування медичної галузі

Прес-центр

Новини

25.11.2021 16:39

Чернівецька обласна рада проситиме в органів центральної влади збільшення фінансування медичної галузі  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Медична галузь у нашій державі опинилася в непростій ситуації через проблеми з фінансуванням. Водночас перед медиками стоять важкі виклики, адже весь світ продовжує боротися з пандемією, спричиненою COVID-19.

Обласні комунальні медичні заклади не є виключення, і саме тому на сесію обласної ради підготували проект рішення "Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я".

Сьогодні, 25 листопада, під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей під головуванням Ігоря Шкробанця погодили вказаний проект рішення. Відтак в понеділок, 29 листопада, його розглянуть на сесії Чернівецької обласної ради.

Крім того, учасники засідання розглянули ще низку важливих питань порядку денного, серед яких звернення депутатів облради до органів центральної влади щодо перерахунків пенсій державним службовцям і працівникам органів місцевого самоврядування, а також придбання лінійного прискорювача та комп’ютерного томографа для Буковинського клінічного онкологічного центру.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua