Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робочі зустрічі >  Олексій Бойко зустрівся з бійцями 10-ї гірсько-штурмової бригади

Прес-центр

Новини

24.11.2021 12:01

Олексій Бойко зустрівся з бійцями 10-ї гірсько-штурмової бригади |  Робочі зустрічі

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко спільно з депутатами Василем Гончарем та Андрієм Пуздряком поспілкувався сьогодні, 24 листопада, з командиром Володимиром Болеханом, який днями повернулися на Буковину після виконання бойових завдань в зоні Операції об’єднаних сил.

Депутати крайового парламенту подякували воїнам за мужність, героїзм та відвагу. Разом з командуванням та військовослужбовцями обговорили проблемні питання, з якими найчастіше зіштовхуються військовослужбовці під час служби. Олексій Бойко запевнив, що обласна рада високо цінує та підтримує українських військових та усіляко сприятиме у вирішенні проблемних питань, які виникають.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua