Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Вшановуючи пам’ять видатного буковинця Антіна Кравса

Прес-центр

Новини

24.11.2021 10:22

Вшановуючи пам’ять видатного буковинця Антіна Кравса |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Вшановуючи пам’ять видатного буковинця Антіна Кравса. 

В день 150-ї річниці від дня народження Антіна Кравса у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «В боротьбі за Україну».

Захід організовано спільно Чернівецькою обласною радою, Чернівецьким обласним краєзнавчим музеєм та Товариством української молоді у Відні, а саме засновниками онлайн-архіву «Інтерактивний український Відень» Нестором Рудницьким та Лідією Акришорою. З нагоди визначної дати ТУМівці побували біля будинку, де проживав Антін Кравс та на його могилі в Кальксбургзі. Таким чином в інтерактивному режимі представники Товариства української молоді у Відні долучили учасників круглого столу до живих спогадів та активної дискусії в реальному часі.

Антон Кравс (1871, Берегомет, нині Чернівецька область – 1945, Відень) — український генерал. Генерал-чотар Української Галицької армії (УГА), найдисциплінованішої та найбоєздатнішої частини збройних сил Української Народної Республіки. Антон Кравс найбільш відомий за заслуги командуванням 3-го корпусу під час Польсько-української війни у 1919 році. Воєначальник є також автором мемуарів “За українську справу”.

Нагадаємо, що Чернівецька обласна рада своїм рішенням затвердила перелік пам'ятних дат і ювілеїв у 2021 році, що відзначатимуться на території Чернівецької області, в якому також передбачила  відзначення 150-річчя від дня народження Антіна Кравса. 

 Заходьте на iuv.guide! для більше цікавинок, а також унікальних фото та спогадів про Кравса!

#інтерактивнийукраїнськийвідень - онлайн-архів, де збирається вся цікава інформація, що пов’язана з Україною у Відні та Австрії, починаючи з ХVI століття і до сьогодні.

Каталог персон, місць, пам’ятників, будинків, вулиць, інтерактивна мапа, слідами видатних українців Відня, в майбутньому плануються тематичні онлайн-маршрути та багато іншого.

iuv.guide постійно поповнюється, тому якщо у вас є цікаві ідеї та історії, напишіть організаторам. Автори проект запрошують  разом творити та зберігати українську історію Відня та Австрії!

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua