Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Керівництво Чернівецької обласної ради відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ

Прес-центр

Новини

21.10.2021 17:02

Керівництво Чернівецької обласної ради відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

В рамках робочих візитів до територіальних громад керівництво Чернівецької обласної ради сьогодні, 21 жовтня, відвідало підприємство ТОВ «Буковинська Ламель», яке знаходиться в селищі Красноїльськ.

Під час візиту співвласник підприємства Сергій Одарич ознайомив керівників області з роботою виробництва, визначив перспективи його розвитку та важливість для територіальної громади й області. ТОВ «Буковинська Ламель» виготовляє гнутоклеєні деталі, які широко застосовуються у виробництві меблів. Це, зокрема, сидіння і спинки стільців і крісел, ніжки, боковини і царги стільців, крісел і табуретів, опори корпусних меблів, ніжки столів, підлокітники крісел та інше. Як зазначив Сергій Одарич, гнутоклеєні деталі їхнього виробництва відповідають міжнародним екологічним стандартам.

Під час робочої зустрічі сторони також обговорили низку проблемних питань. Олексій Бойко наголосив, що «Буковинська Ламель» гідний приклад успішного підприємства в Чернівецькій області та запевнив, що обласна рада сприятиме залученню інвестицій на Буковину.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua