Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка»

Прес-центр

Новини

21.10.2021 15:53

Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Олексій Бойко спільно з заступником Михайлом Павлюком здійснили робочий візит до дитячого табору «Лунка». Табір знаходиться на березі гірської ріки, в 7 кілометрах від селища міського типу Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області.

Під час візиту керівництво обласної ради оглянуло стан приміщень установи, прилеглу територію та поспілкувалися з директором дитячого закладу. Сторони обговорили низку проблемних питань та визначили перспективні напрямки роботи.

У таборі "Лунка" є басейн, вода в якому змінюється 1 раз - перед початком нової зміни. На території також знаходиться футбольне поле та спортивний майданчик. Діти проживають в дерев'яних будиночках типу "шале" - по 2-4 людини в будиночку, в дерев’яних корпусах - по 5-6 осіб у кімнаті, а також у цегляному корпусі - по 5 осіб у кімнаті. Табір розрахований на 145 відвідувачів.

Олексій Бойко наголосив, що обласна рада докладатиме максимум зусиль задля подальшого розвитку комунального закладу.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua