Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Голова обласної ради Олексій Бойко та заступник голови Михайло Павлюк із робочим візитом відвідали оршівський дитячий будинок "Ромашка»

Прес-центр

Новини

21.10.2021 13:13

Голова обласної ради Олексій Бойко та заступник голови Михайло Павлюк із робочим візитом відвідали оршівський дитячий будинок "Ромашка» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

В рамках перевірки готовності комунальних установ Буковини до опалювального сезону 2021-2022, голова обласної ради Олексій Бойко та заступник голови Михайло Павлюк із робочим візитом відвідали оршівський дитячий будинок "Ромашка».

Керівники області ознайомилися зі станом приміщення установи, його відповідності до чинних санітарних норм, а також з дотриманням температурного режиму. 

Опалення тут забезпечується за кошти благодійників. Документи на постачання газу вже подані до відповідних структурних підрозділів.

Також за дорученням голови обласної ради Олексія Бойка в найближчі терміни забезпечать освітлення території установи та асфальтування під'їзних шляхів.

Здоров’я та добробут дітей завжди в пріоритеті керівництва та депутатського корпусу обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua