Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  В Агенції регіонального розвитку Чернівецької області >  Навчання з підготовки заявки на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022

Прес-центр

Новини

15.10.2021 10:54

Навчання з підготовки заявки на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022 |  В Агенції регіонального розвитку Чернівецької області

Тема новини: Назва теми

Запрошуємо представників громад та організацій Чернівецької області на навчання з підготовки заявки на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022.

Час: 18 жовтня 2021 року о 12:00 год
Місце: Агенція регіонального розвитку Чернівецької області, вул. Грушевського, 1, м. Чернівці.

Команда поділиться інформацією, яка допоможе представникам громад правильно заповнити описову частину та скласти чіткий бюджет, адже якісна заявка збільшує шанси заявників на перемогу.

  • Джерело: Преслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua