Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Герої не вмирають >  Голова обласної ради Олексій Бойко посмертно нагородив героя Олександра Петрищука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною»

Прес-центр

Новини

13.10.2021 13:34

Голова обласної ради Олексій Бойко посмертно нагородив героя Олександра Петрищука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» |  Герої не вмирають

Тема новини: Назва теми

Напередодні Дня захисників і захисниць України в Управлінні СБУ в Чернівецькій області вшанували пам’ять Олександра Петрищука, оперативника спецпідрозділу «Альфа», який загинув під час антитерористичної операції на сході України.

Голова обласної ради посмертно нагородив військовослужбовця Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Олексій Бойко вручив нагороду матері полеглого бійця та висловив найщиріші співчуття та глибоку вдячність родині героя.

Нагадаємо, 24 червня 2014 року на стратегічній висоті Карачун бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа» виконали важливе завдання – розмістили спецапаратуру для моніторингу та фіксації обстрілів бойовиків. Але вже під час повернення вертоліт з групою був збитий терористами з ракетного комплексу. Серед загиблих був і чернівчанин Олександр Петрищук.


Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua