Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Зустріч голови обласної ради Олексія Бойка та депутата Андрія Пуздряка з сім’ями загиблих військовослужбовців Чернівецької 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ

Прес-центр

Новини

13.10.2021 13:34

Зустріч голови обласної ради Олексія Бойка та депутата Андрія Пуздряка з сім’ями загиблих військовослужбовців Чернівецької 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, напередодні Дня захисників і захисниць України, відбулася зустріч голови обласної ради Олексія Бойка та депутата Андрія Пуздряка з сім’ями загиблих військовослужбовців Чернівецької 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Олексій Бойко від імені депутатського корпусу та від себе особисто висловив найщиріші співчуття родичам полеглих воїнів, а також запевнив у всілякій можливій підтримці з боку обласної ради.

Принагідно голова вручив Почесні відзнаки Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» сім’ям загиблих десантників Юрія Мізунського, Віктора Мігована, Ігоря Крисоватого та Віктора Піцула.

Буковина ніколи не забуде імена героїв, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua