Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат»

Прес-центр

Новини

13.10.2021 13:10

50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 13 жовтня, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення 50-річчя Державної установи «Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат».


«Між Чернівецькою обласною радою, Департаментом соціального захисту населення та Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат склалися прекрасні партнерські та ділові відносини. Ви здійснюєте реалізацію державної політики у сфері соціального захисту, яка сьогодні є вкрай важливою», - зауважив перший заступник голови обласної ради.


Микола Гуйтор привітав працівників центру зі святом та наголосив, що Чернівецька обласна рада докладатиме максимум зусиль, аби допомогти Центру у матеріально-технічному та організаційному забезпеченні. 


Принагідно від імені голови обласної ради Олексія Бойка кращих працівників соціальної сфери посадовець нагородив Почесними грамотами обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua