Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Зведений військовий оркестр Чернівецького гарнізону, обласної філармонії та Центрального палацу культури вирушили на схід України

Прес-центр

Новини

12.10.2021 16:59

Зведений військовий оркестр Чернівецького гарнізону, обласної філармонії та Центрального палацу культури вирушили на схід України |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Зведений військовий оркестр Чернівецького гарнізону, обласної філармонії та Центрального палацу культури спільно з волонтеркою, мамою загиблого героя - Ларисою Маланчук вирушили на схід України.

З нагоди Дня захисника України та задля підняття бойового духу у підрозділах, які виконують завдання в зоні проведення ООС, під керівництвом заслуженого працівника культури України Георгія Новаковського лунатимуть пісні для наших захисників. 

Підтримати та побажати щасливої дороги воїнам прийшов заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк. 

Чернівецька обласна рада також долучилась до підтримки святкового заходу на сході України та забезпечила творчий колектив військових транспортом.

В добру путь!

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua