Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  Запрошуємо на «Входини в хату» у Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту

Прес-центр

Новини

12.10.2021 14:05

Запрошуємо на «Входини в хату» у Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

Запрошуємо на «Входини в хату» у Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту.

14 жовтня о 13:00.

З нагоди 35 років з Дня відкриття музею просто неба там відбудеться презентація та введення в дію новостворених музейних об’єктів «Гуцульська хата» та «Хата підгір’я». Відвідувачів пригощатимуть традиційними місцевими стравами із замащеної печі Буковинської хати.

Чернівецька обласна рада підтримує розвиток комунальних закладів області в галузі культури та усіляко сприятиме їх подальшій промоції. 

Вхід вільний!

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua