Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомлення >  З початку року 5196 буковинців знайшли роботу. З них 3666 мали статус безробітного, решту працевлаштували оперативно

Прес-центр

Новини

30.09.2021 13:03

З початку року 5196 буковинців знайшли роботу. З них 3666 мали статус безробітного, решту працевлаштували оперативно |  Повідомлення

Тема новини: Назва теми

З початку року 5196 буковинців знайшли роботу. З них 3666 мали статус безробітного, решту працевлаштували оперативно.
 
Для створення нових робочих місць та сприяння самозайнятості населення Чернівецької області четверо безробітних, які виявили бажання провадити підприємницьку діяльність, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Також на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 49 безробітних.

«Роботодавці, які працюють легально та створюють нові робочі місця, мають можливість отримати відшкодування фактичних витрат, нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості», — зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

За направленнями служби зайнятості проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 1029 безробітних.

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua