Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Візити >  17-ліття Сторожинецького фахового коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Прес-центр

Новини

25.09.2021 09:47

17-ліття Сторожинецького фахового коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» |  Візити

Тема новини: Назва теми

Вчора в Сторожинці святкували 17-ліття Сторожинецького фахового коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Принагідно вручали дипломи випускникам закладу.

На заході був присутній перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, президент ВМУРоЛ «Україна» та ексміністр освіти України (1992-1994 рр.) Петро Таланчук, студенти та викладацький склад коледжу.

Сторожинецький коледж був створений на базі Чернівецького регіонального центру дистанційного навчання Університету «Україна», який розпочав свою діяльність як відокремлений структурний підрозділ у 2004 році. Навчально-виховний процес тут здійснюється в рамках концепції, яка спрямована на створення безбар’єрного освітнього середовища. Реалізовується це шляхом навчання в інтегрованих групах студентів фізично здорових разом зі студентами з обмеженими можливостями. Крім цього, заклад займається максимально адаптованою до практичних потреб підготовкою фахівців, що виражається як у напрямках наукової діяльності, так і практичної підготовки студентів.

У вітальному слові Микола Гуйтор побажав випускникам, аби вони ефективно використовували здобуті знання, ніколи не зупинялись на шляху самовдосконалення та своєю працею робили вагомий внесок у розвиток області та країни.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua