Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робочі зустрічі >  Зустріч голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим та керівником Чернівецької торгово-промислової палати Василем Ляховичем

Прес-центр

Новини

24.09.2021 19:15

Зустріч голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим та керівником Чернівецької торгово-промислової палати Василем Ляховичем |  Робочі зустрічі

Тема новини: Назва теми

Сьогодні відбулася зустріч голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка з президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим та керівником Чернівецької торгово-промислової палати Василем Ляховичем.

Під час зустрічі президент Торгово-промислової палати України ознайомив Олексія Бойка з основними напрямками діяльності ТПП, трендами в економіці, інвестиціями та досягненнями в роботі за останні роки. Також Геннадій Чижиков наголосив на важливості підтримки бізнесу та підприємців в регіоні.

Окремо обговорили перспективні напрямки та можливості експорту продукції буковинських виробників до країн Європейського Союзу, а саме: перероблювання та експорт продукції садівництва, сільського господарства, легкої промисловості, деревини тощо.

Сьогодні Торгово-промислова палата залишається найбільш важливою та дієвою регіонально розгалуженою громадською організацією в Україні та з мережею партнерств за кордоном, яка створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу. Дбати про перспективи розвитку — це передусім шукати нові ринки збуту.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua