Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Сьогодні у стінах Агенції регіонального розвитку відбулася зустріч з переможцями конкурсу підтримки місцевих ініціатив громад

Прес-центр

Новини

21.09.2021 13:01

Сьогодні у стінах Агенції регіонального розвитку відбулася зустріч з переможцями конкурсу підтримки місцевих ініціатив громад |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Участь у заході взяли голова обласної ради Олексій Бойко, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко та представники громад області. 

Присутні обговорювали подальшу реалізацію проєктів. Олексій Бойко від імені обласної ради урочисто привітав переможців конкурсу та вручив їм сертифікати. 

Конкурс проводила Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з з Агенцією регіонального розвитку Чернівецької області і Чернівецькою обласною радою.

На фінансування проєктів-переможців у Чернівецькій області з обласного бюджету буде направлено 2,039 млн грн, а близько 602 тис. грн буде забезпечено у вигляді співфінансування з місцевих бюджетів.

10 проєктів будуть реалізовані за напрямками збереження історико-культурної та природної спадщини, розвитку спорту та підвищення рівня безпеки громад, а саме: 

 ⁃ Створення комплексної системи відеоспостереження на території Недобоївської громади.

 ⁃ Створення рекреаційної зони для проведення культурно-дозвіллєвої діяльності жителів Хотинської ТГ.

 ⁃ Створення поліфункціонального культурного центру "Сучасний музейний простір" у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту.

 ⁃ Встановлення спортивного комплексу в Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.О.Зайця.

 ⁃ Придбання спортивного інвентаря та універсального тренажеру для ФОК(фізкультурно-оздоровчого комплексу) Педагогічного фахового коледжу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.

 ⁃ Розвиток та збереження споруд історичної та культурної спадщини — Новоселицького ліцею у Новоселицькій МТГ Чернівецької області.

 ⁃ Облаштування волейбольного поля та благоустрій для студмістечка (Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка).

 ⁃ Створення та облаштування просторів для дозвілля та відпочинку шляхом впорядкування природної пам’ятки садово-паркового мистецтва Карапчівський парк.

 ⁃ Створення оглядової площадки "Краєвиди Карпат" (Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області).

 ⁃ Створення туристичного об’єкта «Музею стародавньої Космології» у вигляді Музею під відкритим небом у селі Багні, Вижницького району.

Організатори конкурсу до кінця поточного року забезпечуватимуть консультаційну допомогу та контролюватимуть процеси виконання проєктів.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua