Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Микола Гуйтор привітав рятівників Буковини з нагоди професійного свята

Прес-центр

Новини

17.09.2021 14:43

Микола Гуйтор привітав рятівників Буковини з нагоди професійного свята  |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

17 вересня в Україні на державному рівні відзначають День рятівника, який був встановлений згідно з указом Президента від 12 вересня 2008 року.

Урочисті заходи з цієї нагоди пройшли сьогодні в приміщені Мистецького центру ім. Івана Миколайчука.

На церемонії були присутні представники місцевої влади різних рівнів, а також керівництво, рятівники, працівники та ветерани Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор привітав присутніх із професійним святом.

«Висловлюю щирі слова вдячності тим, хто багато років свого життя віддав цій благородній справі, хто розбудовує рятувальну службу в Україні та Чернівецькій області. Мужність, відвага, самопожертва в ім’я наших співвітчизників — це риси, які притаманні кожному рятувальнику. Спілкуючись із громадою краю, часто чую від них велику шану і повагу до вас, на яку ви заслуговуєте своєю професійною роботою», — зазначив Микола Гуйтор.

Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради Микола Гуйтор нагородив Почесною грамотою Чернівецької обласної ради:

- Анатолія Гайзлера, молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника відділення державно-рятувального поста 12 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області,

- Олександра Кричуна, молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника караулу 10 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Чернівецькій області,

- Миколу Поповича, молодшого сержанта служби цивільного захисту, водія гірського пошуково-рятувального відділення аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Чернівецькій області,

- Юлію Табалу, провідного фахівця відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Чернівецькій області. 

Микола Гуйтор подякував рятівникам за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності та відданість справі служіння Українському народові.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua