Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пленарне засідання сесії обласної ради >  Депутати вивчать ситуацію щодо здачі проблемних об’єктів

Прес-центр

Новини

16.09.2021 14:30

Депутати вивчать ситуацію щодо здачі проблемних об’єктів  |  Пленарне засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

Під час сесії депутати Чернівецької обласної ради ухвалили протокольне доручення депутатки Лілії Бортич про формування міжфракційної комісії за участі керівників фракцій, керівників майнової і бюджетної комісій та заступника голови ОДА Богдана Ковалюка на предмет вивчення питання щодо стану справ зі здачею проблемних об’єктів, зокрема школи у с. Рідківцях, с. Горішніх Шерівцях, с. Кам’янка, туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний.

  • Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua