Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомлення >  Мінрегіон запрошує взяти участь у всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2021 року «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Прес-центр

Новини

28.08.2021 10:49

Мінрегіон запрошує взяти участь у всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2021 року «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» |  Повідомлення

Тема новини: Назва теми

Мінрегіон запрошує взяти участь у всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2021 року «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».


Мета Конкурсу — підвищення поінформованості та обізнаності населення України через регіональні засоби масової інформації (далі — регіональні медіа) про можливості і переваги реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також кращі практики і позитивні зрушення, які є результатами впровадження реформи.


Для участі потрібно заповнити ЗАЯВКУ УЧАСНИКА КОНКУРСУ (http://bit.ly/ApplicationForm-2021) та додати до неї конкурсну роботу — публікацію, 

аудіо чи відеозапис. 


Детальніше про вимоги до оформлення та подання конкурсних матеріалів — http://bit.ly/detailing_terms.


ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ:

  • розміщення вперше у регіональному медіа;
  • оригінальність викладу, креативність, авторський підхід, врахування цільової аудиторії;
  • відповідність тематичним пріоритетам Конкурсу;
  • фахове висвітлення тематики, коректне застосування термінології;
  • дотримання етичних норм і стандартів журна- лістики;
  • актуальність інформації, яка сприятиме розумінню суті реформи, кращих практик органів місцевого самоврядування та громад;
  • кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.


Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проектів ОБСЄ в Україні.


Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за 

тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua