Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  «Освіта Буковини 30: Вектори якості та успіху». Микола Гуйтор взяв участь у регіональному форумі освітян Чернівецької області

Прес-центр

Новини

26.08.2021 13:40

«Освіта Буковини 30: Вектори якості та успіху». Микола Гуйтор взяв участь у регіональному форумі освітян Чернівецької області |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор сьогодні, 26 серпня, взяв участь у регіональному форумі освітян Чернівецької області: «Освіта Буковини 30: Вектори якості та успіху».

У своїй промові Микола Гуйтор закцентував на викликах перед системою освіти, які пов’язані з забезпеченням неперервності освітнього процесу, спроможністю закладів усіх рівнів освіти забезпечити якість і сталість здобуття освіти в умовах карантинних обмежень, необхідністю розвитку дистанційної форми здобуття освіти.

Посадовець принагідно нагородив найкращих освітян області. 

Відтак, під час форуму сьогодні підняли питання векторного огляду розвитку освіти Буковини за роки незалежності України та пріоритетні завдання. А також відбулась низка дискусійних платформ, а саме: «Трансформація закладів, створення безпечного для життя і здоров’я освітнього середовища», «Освіта і компетентності майбутнього» та «Інтелектуальна еліта нації».

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua