Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні з робочим візитом перебуває у місті Києві

Прес-центр

Новини

11.08.2021 17:25

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні з робочим візитом перебуває у місті Києві |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко сьогодні з робочим візитом перебуває у місті Києві. В рамках візиту голова облради зустрівся із генеральним директором комунальної установи Націона́льний ко́мплекс «Експоце́нтр Украї́ни» Євгеном Мушкіним. 

Національний комплекс (раніше Виставка досягнень народного господарства (ВДНГ) УРСР) — єдина державна виставкова установа країни — організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях. Побудований, як величне місце досягнень, він займає 286 га території та нараховує 180 будівель і споруд, 20 з яких мають статус історико-культурних пам'ятників України.

Наразі ВДНГ переживає багато змін, поступово перетворюючись на культурно-інноваційний центр. Досвід трансформації комплексу - яскравий приклад того, як, за умови ефективного менеджменту, перетворити тотально збиткову установу на 
потужний урбаністичний простір, здатний вплинути на зростання рівня культурного капіталу всієї країни.

Симетричною є принципова позиція Олексія Бойка - збереження комунальних установ краю і можливість їх ефективного функціонування. 

Сторони обговорили досвід залучення інвестицій для реалізації подібних проєктів і можливість адаптації відповідного досвіду до місцевих реалій. 

Також тут завершується зведення найбільшого в Україні УрбанПарку на території. Проєкт здійснюється в рамках Програми Президента України «Велике будівництво». У планах: створення освітніх центрів, арт-резиденцій, дитячих зон, виставкового центру світового рівня, бізнес-кампусу, конференц-центру, музею монументальної пропаганди, тощо. При цьому зелена зона ВДНГ має бути повністю збережена і навіть збільшиться.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua