Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робоча поїздка >  Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади

Прес-центр

Новини

27.07.2021 15:48

Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади |  Робоча поїздка

Тема новини: Назва теми

Робочий візит на Вижниччину голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко продовжив ознайомленням з функціонуванням Берегометської територіальної громади. 

З метою ознайомлення з життям громади, узагальнення перспектив та проблем її соціально-економічного розвитку Олексій Бойко поспілкувався з головою Берегометської тг Сергієм Боднарюком.  

Принагідно голова облради відвідав дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Юність». Олексій Бойко ознайомився з матеріально-технічною базою установи та оглянув умови, в яких перебувають юні відвідувачі закладу. 

З керівником закладу Одаркою Танасієвич та очільником Берегометської тг Сергієм Боднарюком обговорено поточні та робочі питання забезпечення належного функціонування установи. Окремо відзначимо позитивну діяльність керівника закладу.

Зауважимо, що в рамках виконання заходів Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2021-2025 роки станом на липень 2021 року вже 823 дітей пільгових категорій громадян оздоровилися або ж ще оздоровлюються в дитячих таборах оздоровлення та відпочинку Чернівецької області. Загалом цьогоріч для 1200 дітей області, які потребують соціальної уваги та підтримки Програмою передбачено 8 млн грн.

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua