Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  «Петрівський ярмарок-2021»

Прес-центр

Новини

10.07.2021 17:07

«Петрівський ярмарок-2021» |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

В столиці Буковини сьогодні у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка відбулось урочисте відкриття свята «Петрівський ярмарок-2021».

Гостей та учасників традиційної буковинської торговиці привітав перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор. Посадовець побажав громаді яскравого запалу, незабутніх вражень та вдалих покупок.

Петрівський ярмарок заслужено отримав статус головної торгової події року Буковини. На неї чекають, до неї готуються, від неї отримують задоволення десятки тисяч буковинців та гостей нашого краю.

Упродовж двох днів вулицями міста на гостей очікують виставки-продажі товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, меблів, виробів майстрів народних ремесел, розважальні та культурно-мистецькі заходи (театралізовані дійства, середньовічні бої та безкоштовна екскурсія).

Фотосесія

  • Джерело: Пресслужба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua